Kaymak, Şehitler Derneği’nde Konuştu

Giriş Tarihi: 10.3.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Kaymak, Şehitler Derneği’nde Konuştu
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Akın Kaymak, Zonguldak Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mustafa Yorulmaz’ı ziyarete etti.
Mustafa Yorulmaz ile görüş alış verişinde bulunan, Kaymak “Çıkmış olduğun bu yolun bir hizmet yarışı olduğunu çok iyi biliyorum. Zonguldak’ın sorunlarını çözmek adına elimi taşın altına koymaya hazırım. Zonguldak için hep birlikte bir şeyler yapalım. Benim de bütün temennim, arzum, idealim, azmim bu yönde. Allah bize nasip ederse partimizin yetkili organlarının ve vatandaşımızın teveccühü olursa ve neticede anakarada Zonguldak’ı temsilen bulunursam söylediklerimi inşallah fiiliyata dökmek için azimli ve kararlıyım” dedi.
Bürokrasi siyasiler ve STK’larla uzlaşı oluşturulması gerektiğine dikkat çeken Kaymak, “Ayrım gözetmeksizin uzlaşı kültürünü hâkim kılmak adına bütün insanlarımızla özellikle Zonguldak’ın vazgeçilmezi olarak gördüğüm STK’larımızla mümkün mertebe fikir alışverişinde bulunmak istiyorum bu amaçla da bugün buradayım. Önce Zonguldak’ta konsensüsü sağlamalıyız, bürokrasi siyasiler ve STK’larla uzlaşı oluşturmalıyız. Ancak sorunlarımızı böyle Ankara’ya net yansıtabileceğimiz kanaatindeyim” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaymak, Şehitler Derneği’nde Konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN