BEÜ lı Kadınları Meme Kanseri Bilgilendirme Toplantısına Davet Ediyor

Giriş Tarihi: 25.3.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 20:32
Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi “Erken Tanı Hayat Kurtarıyor” sloganı ile Meme Kanseri bilgilendirme toplantısı düzenleyecek.
Toplumun her kesiminden kadınların katılımına açık olacak toplantı, meme kanseri konusunda bilinç, duyarlılık ve farkındalık oluşturmayı hedefliyor. Merkezin Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü Eğitim Hemşireliği ile Genel Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Güldeniz Karadeniz Çakmak’ın hazırladıkları eğitim, 3 Nisan 2015, Cuma günü, saat 10.00’da BEÜ İbn-i Sina Kampüsü Şebnem Kargı Konferans Salonunda gerçekleştirilecek.
Toplantıda Doç. Dr. Çakmak tarafından kanserden korunma, meme kanseri, belirtileri, kendi kendine meme muayenesinin önemi ve nasıl yapılacağı, tanı ve tedavi yöntemleri ile kanserle başa çıkma konularında bilgi verecek.
BEÜ’nün düzenlediği meme kanseri bilinçlendirme toplantısının ilki 7 Ekim 2013 tarihinde, Gökçebey Mithat Mehmet Çanakçı Meslek Yüksekokulunda Hemşire Emine Gedikli’nin konuşmacı olarak katılımıyla gerçekleştirilmişti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
BEÜ Zonguldaklı Kadınları Meme Kanseri Bilgilendirme Toplantısına Davet Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN