Kaymakam Keçeli’den Yaşlılara Ziyaret

Giriş Tarihi: 3.4.2015 18:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:50
Kaymakam Keçeli’den Yaşlılara Ziyaret
Çaycuma İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli, yaşlılar haftası nedeniyle yaşlıları yerinde ziyaret etti.
İlçe Kaymakamı Serkan Keçeli, “Yaşlılar Haftası” sebebiyle Garnizon Komutanı Yüzbaşı Selçuk Özen, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Seyfi Paça, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Coşkun Ulutaş, İlçe Mili Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Semra Gülboy ile birlikte huzurevini ziyaret etti.
İlçe Kaymakamı Keçeli yaptığı konuşmada: "Ülkemizde her yıl 18-24 Mart tarihleri arası Yaşlılara Saygı Haftası olarak kutlanmaktadır. Büyüklerine sahip çıkan toplumlar, medeniyeti yakalamış toplumlardır. Ömrünün büyük bir kısmında topluma ve ülkesine hizmet vermiş olan büyüklerimizi, yaşlandıkları dönemde memnun etmek gurur vericidir. Bizde 18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla yaşlılarımızı yalnız bırakmayarak, moral verelim istedik. Bütün yaşlılarımızın yaşlılar haftasını kutluyoruz” dedi.
Ayrıca Kaymakam, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü, Vakıf Müdürü “Yaşlılar Haftası” kapsamında Çaycuma’ da yaşayan bazı yaşlılarımızı da evlerinde ziyaretlerde bulundu. Yaşlılarla birebir sohbet eden Kaymakam Keçeli, yaşlıların ziyaretlerinde bir sıkıntıları olup olmadığını sorarak ihtiyaç halinde her zaman yanlarında olacaklarını ve bütün sıkıntıları ile ilgileneceklerini, kapılarının kendilerine her zaman açık olduğunu belirtti.
Kaymakam Keçeli ziyareti sırasında Huzurevindeki ve evinde ziyaret ettiği yaşlılara hediyeler takdim etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaymakam Keçeli’den Yaşlılara Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN