Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Deimder Gökçebeyli Üyeleri İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 5.4.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 15:50
Deimder Gökçebeyli Üyeleri İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi
Devrek İmam-Hatip Lisesi ve Anadolu İmam-Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği (DEİMDER) tarafından düzenlenen sabah kahvaltısında dernek üyeleri bir araya geldi.
Devrek ilçesinde faaliyetlerini sürdüren Devrek İmam -Hatip Lisesi ve Anadolu İmam- Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği yetkilileri Gökçebeyli üyeler ile düzenlenen kahvaltıda bir araya gelerek dayanışma ve kaynaşmanın örneği sergiledi.
Geçen hafta Çaycuma’da düzenlenen dayanışma kahvaltısında derneğin denetim ve yönetim kurulu üyeleri bu kezde Gökçebey’de üyelerini bir araya getirerek çeşitli konular üzerinde bilgi alışverişinde bulundu. Dayanışma kahvaltısında ilk olarak söz alan Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İsmail Öztük, ”Farklı bir duygusal yoğunluktayız. Devrek ve Gökçebey ile et ile tırnak gibiyiz. Bunun da ayrı mutluluğunu yaşıyoruz. Allah bizlere hangi ortam da olursak olalım, hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Bu sene Devrek İmam Hatip Lisesi, 40. Yılını kutlayacak inşallah. 1975 yılından bu yana okulumuzda görev yapan yönetici, öğretmen, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen hayırsever vatandaşlarımızın hayatta olanlarına uzun ömürler, vefat etmiş olanlara da Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu.
Deimder Başkanı Erdoğan Ören ise,” Derneğimiz bu yıl 8. Yılına girmiş bulunmaktadır.Okulumuz ise 40. Yılına girmiştir. Bu iki sayının çok önemli bir anlamı var. 8 yaş, bir çocuğun hayata geçiş yaşıdır.40 yaş ise olgunluk yaşıdır. Derneğimizin kuruluş amacı,mezunlarımızı ve mensuplarımızı kaynaştırmaktır.İmam Hatipliler eğitimin çimentosu, mezunlar da toplumun çimentosudur. Derneğimiz ve okullarımız ile hep aynı saflardayız. İlçemizde bir Kız İmam Hatip Lisesi’ne acil ihtiyaç vardır. İmam Hatip Ortaokulu’muzda da sayı olarak öğrencilerimiz arttığı için fiziki olarak yetmemektedir. Bunu yetkililerle el ele vererek çözmeye çalışıyoruz. İmam Hatiplere gönül ve hizmet veren hiç kimse yalnız değildir. Buna öğrencilerimiz de dahildir. Bizim işimiz ihtiyaç sahibi öğrenci kardeşlerimize ve üyelerimize ulaşmaktır. 24 Mayıs 2015 Pazar günü düzenlenecek olan mezunlar günümüzde buluşmak dileğiyle hoşça kalın” diye konuştu.
Düzenlenen etkinliğe; İl Sosyal Proje ve Etüt Müdürü Hayri Bulazar,Devrek Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İsmail Öztürk, Gökçebey Müftüsü Veyis Susam,Gökçebey’de görev yapan okul müdürleri ve öğretmenler dernek denetim ve yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda üye katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deimder Gökçebeyli Üyeleri İle Kahvaltıda Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN