Devrek PTT Personeli İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 24.6.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 24.6.2015 15:21
Devrek PTT Personeli düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.
’ın Devrek İlçesinde faaliyette bulunan Devrek PTT Müdürlüğü Personeli düzenlenen iftar yemeğinde bir araya gelerek dayanışma ve kaynaşmanın örneği sergilendi. Devrek Öğretmenevinde düzenlenen kurumun en alt biriminden en üst kademesinde görev yapan personelin bir araya geldiği ve Zonguldak PTT Başmüdürü Mehmet Meşeli’nin de katıldığı iftar yemeğinde personel hem bir araya gelmenin tadını çıkarttı hem de Başmüdür Mehmet Meşeli ile kurumun çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundular.
Devrek PTT Personeli ile bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Meşeli,” Arkadaşlarımız ilçemizde özveri ile çalışmalarına devam etmektedirler. Bizler kendilerinden çok memnunuz hepsi de deneyimli bundan dolayı genellikle sıkıntı yaşamıyoruz. Kendilerine nazik davetlerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.
Düzenlenen iftar yemeğine; Alaplı PTT Müdürü Erhan Güngör, Müdür Vekili Posta İşletme Müdür Vekili Muhammet Çatalçam, Destek Hizmetleri Müdürü Vekili Sinan Bıyıklı, Muhasebe Kontrolörü Şefik Taşkın, Devrek PTT Müdür Vekili Cihan Çaylıoğlu ve Devrek PTT çalışanları katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Devrek PTT Personeli İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN