Gülüçlüler Belediyenin İftarında Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 9.7.2015 22:58 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 07:31
’ın Ereğli ilçesi Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş tarafından halka iftar verildi.
Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Gülüç Pazaryeri yolu üzerinde halka açık iftar programı düzenledi. Yoğun katılımın yaşandığı iftar programı öncesi Çengelburnu Güleyüpoğlu Camii İmamı Zeki Süslü ile Merkez Site Camii İmamı Osman Danacıoğlu tarafından Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu, dua yapıldı. Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş eşi Işıl Demirtaş ile birlikte masaları tek tek dolaşarak vatandaşlarla selamlaştı. İftara katılan Gülüç Belediyesporlu minik sporcularla yakından ilgilenen Demirtaş, daha sonra Akşam ezanının okunması ile halkla birlikte iftarını açtı. İftar yemeğinin ardından davetliler için fasıl dinletisi ve ilahiler seslendirildi.
2 BİN KİŞİ İFTARDA KAYNAŞTI
Yaklaşık iki bin kişinin katıldığı iftar programını değerlendiren Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Gülüç halkının her düzenledikleri etkinlikte kendilerini yalnız bırakmadığını söyledi. Gülüç halkı ile bütünleşmenin güzel bir örneğinin sergilendiğini dile getiren Demirtaş "Gülüç belediyesi olarak bu sene düzenlediğimiz ikinci iftar programımız. Ramazan ayı biliyorsunuz birlik ve beraberliğin perçinleştiği bir ay. Bizde Gülüç’ de oturan vatandaşlarımızla bir araya gelerek birlik beraberlik ve kaynaşmayı perçinleştirdik. Burada şu anda 2 bin kişinin üzerinde halkımıza iftar veriyoruz. Gülüç halkı her yaptığımız etkinlikte bizleri yalnız bırakmıyorlar. Allah tutmuş oldukları oruçları, vermiş oldukları zekatları kabul eylesin" dedi.
SIRADA FESTİVAL VE SÜNNET ŞÖLENİ VAR
Gülüç Belediyesi olarak 24-25 Temmuz 2015 tarihlerinde Gülüç 2. Kültür ve Sanat Festivali’ni gerçekleştireceklerini belirten Demirtaş, 24 Temmuz’da ayrıca sünnet şöleni yapacaklarını söyledi. Demirtaş konuşmasında şunları söyledi:
“24-25 Temmuz aynı yine burada bu yolu kapatacağız. Sanatçılarımız geliyor. 24 Temmuz Cuma günü aynı zaman da sünnet şölenimiz olacak. 25’ e yakın çocuğumuzu sünnet ettirdik. Özel hastanede sünnetleri gerçekleştirildi. Aynı tarihte hem festivalimizi hem de sünnet olan çocuklarımızın eğlencelerini yapacağız. Çocuklarımızın erkekliğe ilk adımlarında onlara yardımcı olabilirsek, onlara bir katkı da bulunabilirsek ne mutlu bizlere. Bundan sonra da etkinliklerimiz devam edecek. Gülüç halkı bana sahip çıktı. Bende belediye başkanları olarak onlar için en iyi hizmetleri yapmak için çalışıp çabalıyorum. Bundan sonrada çalışmalarımız, güzel hizmetlerimiz olacak. Gülüç halkı her şeyin en iyisine layık."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülüçlüler Belediyenin İftarında Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN