Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beşiktaşlı Taraftarlardan Lösemili Çocuklara İftar

Giriş Tarihi: 10.7.2015 16:58 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 17:42
Beşiktaşlı Taraftarlardan Lösemili Çocuklara İftar
’ın Ereğli ilçesindeki Beşiktaş Taraftarları Derneği yöneticileri lösemili çocuklarla iftarda bir araya geldi.
Kdz. Ereğli ilçesindeki Beşiktaş Taraftarları Derneği yöneticileri dernek binasında lösemili çocuklar için iftar programı düzenledi. İftara Dernek Başkanı Tarkan Adik, lösemili çocuklar ile aileleri katıldı. Akşam ezanının okunması ile iftar duasını lösemili 12 yaşındaki Harun Sarı yaptırdı.
Beşiktaş Taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik, dernek olarak her zaman lösemili çocukların yanlarında olduklarını söyledi. Adik gecede yaptığı konuşmasında şunları söyledi; “Güzel bir Ramazan akşamı, Allah bizi birbirimize yine kavuşturdu. İnşallah uzun seneler böyle sırt sırta vererek bu hastalığı yenerek kimseye muhtaç olmadan, üzülmeden hayata devam ederiz. Allah’ım bizi sevdiklerimize bağışlasın, çoluğumuza çocuğumuza güzel günlere erdirsin. Beşiktaşlılar Derneği olarak her zaman yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz. Bunun altını istediğiniz gibi doldurabilirsiniz. Gönüllerimiz bir, ruhumuz bir, dostluklarımız bir. Acınız acımız, sevinciniz sevincimiz, üzüntünüz üzüntümüz. Reşat başkanımla birlikte yardımcı olacağız, her konuda ne sıkıntınız olursa olsun Reşat beye iletirseniz elimizden geldiğince çözmeye çalışırız. Masalarımız bir, ekmeğimiz bir her şeyi bölüşmeye hazırız, sizin için çocuklar için. Bugün burada bize yardımcı olan ustamız ve eşine bu güzel yemekler için teşekkür ediyorum. Yönetim kurulu arkadaşlarım sizlere burada hizmet ettiler onlarda çok teşekkür ediyorum. Son nefesimize kadar gücümüz yetinceye kadar bu masalarda inşallah hep beraber hepinizi ağırlayacağız. Kötü günlerimizde de hep birlikte olup gerekirse birlikte ağlayacağız, ama inşallah Allah bize ağladığımız günleri göstermez."
İftarın ardından davete katılan lösemili çocuklara dernek başkanı Tarkan Adik ve yönetim kurulu üyeleri tarafından çeşitli hediyeler verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beşiktaşlı Taraftarlardan Lösemili Çocuklara İftar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN