Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da Yürüyüş Güzergahları Yeniden Düzenlendi

Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:17
Aydın’da Yürüyüş Güzergahları Yeniden Düzenlendi
Valiliği, merkez Efeler ilçesinde miting yapılabilecek alanlar ve yürüyüş güzergahlarında düzenleme yaptı.
Efeler ilçesinde miting yapılacak alanlar ve yürüyüş güzergahlarıyla ilgili olarak Aydın Valiliği’nden yapılan açıklamada; “2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu’nun 6. maddesi ile aynı Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmeliğin 3. maddesi gereğince İlimiz merkezinin; imar, ekonomik ve ticari yapısı göz önüne alınarak hazırlanan 1, 2 ve 3 nolu Gösteri Yürüyüş Güzergâhları ve Miting Alanları belirlenmiştir. Miting yapılacak alanlar Malazgirt Meydanı, Eski Alpler Aşevi ve İstasyon-Atatürk Kent Meydanı olarak belirlenmiştir” denildi.
Aydın Valiliği’nden açıklanan miting alanları ve yürüyüş güzergahları ise şöyle:
Birinci miting alanı: Girne Mahallesi Yörük Ali Efe Bulvarı ve Efekent Bulvarının kesiştiği kavşak. Gösteri yürüyüşü güzergahı; Malazgirt Meydanından başlayıp, Yörük Ali Efe Bulvarı üzerinden Yörük Ali Efe Bulvarı ve Efekent Bulvarının kesiştiği kavşak.
İkinci miting alanı: Osman Yozgatlı Mahallesi Çevre Bulvarı üzerinde bulunan eski Alpler Aşevi önündeki boş alan. Gösteri yürüyüşü güzergahı; Atatürk Bulvarı ile Çevre Bulvarının kesiştiği trafo önünden Çevre Bulvarını takiben Alpler Aşevi önünden miting alanına intikal.
Üçüncü miting alanı: İstasyon Meydanı-Atatürk Kent Meydanı. Gösteri yürüyüşü güzergahı; Zafer Meydanından başlayarak, Doğu Gazi Bulvarı, Ramazanpaşa Kavşağından sola dönüş, Hükümet Bulvarı iniş bandı, Adnan Menderes Bulvarı iniş bandını takiben, eski garaj caddesi kavşağından Adnan Menderes Bulvarı çıkış bandına dönüp, çıkış bandı üzerinden İstasyon Meydanında dağılma.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın’da Yürüyüş Güzergahları Yeniden Düzenlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN