Germencik Ziraat Odası’nda Ümmet Akın Güven Tazeledi

Giriş Tarihi: 19.2.2015 14:28
Germencik Ziraat Odası’nda Ümmet Akın Güven Tazeledi
Germencik Ziraat Odası olağan genel kurulunda yeniden aday olan Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın, rakibine fat atarak güven tazeledi.
Germencik Ziraat Odası genel kurulunda divan başkanlığını Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkan Yardımcısı Nuri Solman yaptı. Gündem maddelerinin onaylanmasının ardından iki aday söz aldı. Reisköy Mahalle Muhtarı ve Ziraat Odası Başkan Adayı Mehmet Pazarlı, oda yönetimini çalışma şeklindeki düzensizlikten dolayı eleştirdi.
Pazarlı’nın ardından kürsüye gelen germencik Ziraat Odası Başkanı Ümmet Akın, Ziraat Odası’nda hiçbir düzensizliğin olmadığını ve aksine göreve geldikten sonra yeni bina ile çalışmaların hızlandığına değindi. Akın, rakibi olan Mehmet Pazarlı’nın Büyükşehir Belediyesi, CHP Germencik İlçe Örgütü ve AK Parti İlçe Teşkilatının ortak adayı olduğunu ve bu desteğe rağmen seçimi kazananın kendisi olduğunu söyledi.
Germencik Belediye ve Ziraat Odası Başkanı Ümmet Akın’a kongrenin divan başkanlığını da yapan Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkan Yardımcısı Nuri Sorman’a bir plaket verdi.Divana verilen iki listeden Mehmet Pazarlı’nın listesi olan beyaz listede yer alan yaklaşık 15 delege, itiraz dilekçesi verdi. Daha sonra yapılan seçimde 25 delegenin oyunu alan Ümmet Akın güven tazelerken, rakibi Mehmet Pazarlı ise 12 oy aldı.
Ümmet Akın başkanlığındaki Germencik Ziraat Odası Yönetim Kurulu ise; Şahabettin Çapakçıoğlu, Cengiz Al, Yusuf İzzet Karapınarlıoğlu, Nuri Uygun, Turan Arı ve Zülfikar Metin’den oluştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Germencik Ziraat Odası’nda Ümmet Akın Güven Tazeledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN