Başkan Çerçioğlu, Sosyal Hizmet Çalışanları İle Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 20.2.2015 13:08
Başkan Çerçioğlu, Sosyal Hizmet Çalışanları İle Bir Araya Geldi
Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın Büyükşehir Belediyesi sosyal hizmet çalışanlarıyla il genelinde yapılan çalışmaları değerlendirdi.
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Aydın Büyükşehir Belediyesi sosyal hizmet çalışanları ile bir araya geldi. İl genelinde yürütülecek sosyal yardım ve hizmet çalışmalarının koordinasyonu ve kurumsal organizasyon modellerini masaya yatıran Çerçioğlu, görevli personele hizmet esaslarına dair talimatlar verdi. Başkan Çerçioğlu, “Birinci önceliğimiz sosyal belediyecilik” dedi.
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal belediyecilik çalışmaları ile ülke genelinde örnek bir konum sergilediğini kaydeden Başkan Çerçioğlu, “Birinci önceliğimiz sosyal belediyecilik. Bunun anlamı direkt vatandaşımıza ulaşmak, sıkıntı ve sorunlarını tespit ederek çözümü en kısa sürede hayata geçirmek. Bugüne değin sosyal belediyecilik hizmetlerimizi hiç taviz vermeden arttırarak sürdürdük. Bugünkü toplantımız da sosyal hizmet çalışanlarmızla vatandaşımıza verdiğimiz sosyal belediyecilik hizmetlerimiz ile ilgili yeni planlamalar ve kurumsal organizasyon modellemelerini masaya yatırdık. Çalışma sistemimizin esasını vatandaşımızın memnuniyeti temeli üzerinden, daha hızlı, daha kaliteli, daha etkin anlayışı ile sürekli güncelleyerek yürütüyoruz” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Çerçioğlu, Sosyal Hizmet Çalışanları İle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN