Didim Ülkü Ocakları, Didim Ticaret Odası Yönetimini Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 21.2.2015 12:58
Didim Ülkü Ocakları, Didim Ticaret Odası Yönetimini Ziyaret Etti
Didim Ülkü Ocakları’nın yeni yönetimi, Didim Ticaret Odası’nı ziyaret etti.
Ülkü Ocakları adına İlçe Başkanı Mehmet Uçkaç, Başkan Yardımcısı Uğur Kara, Sosyal Faaliyet Masası Başkanı Erçin Kalander’in katıldığı ziyarete Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Çelik, ve Yönetim Kurulu Üyeleri Celal Gümüş, Mehmet Urgancı ve Mekin Subaşı ev sahipliği yaptı.
18 Ocakta yönetimi devraldıklarını belirten İlçe Başkanı Mehmet Uçkaç, kurumlara tanışma ziyaretleri yaptıklarını, bu kapsamda Didim Ticaret Odası Yönetimini ziyaret ettiklerini belirtti. Ülkü Ocaklarının kuruluş felsefesinden bahsederek okullara ve ihtiyaç sahibi ailelere yardımlar yaptıklarını, gençleri kötü alışkanlıklar koruyacak sokaktaki çocukları sosyal hayata kazandıracak eğitim çalışmaları gerçekleştirdiklerini söyledi. Yönetimi devraldıktan sonra İlçe Merkezlerini yeni bir adrese taşıdıklarını, Ocağın fiziki şartlarını iyileştirdiklerini belirterek Yönetimi yeni adreslerine davet etti.
Didim Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Mehmet Çelik Ülkü Ocağı heyetine ziyaretleri için teşekkür etti; Eğitim ve kültürel amaçlı çalışmaların ilçemiz adına önemli olduğunu belirterek yeni yönetime başarılar diledi. Taraflar eğitim, nitelikli personel sıkıntısı, meslek edindirme çalışmaları, özellikle eğitimli nüfusta işsizlik durumu, öğrencilerin başarılı bir rehberlik hizmeti ile iş hayatına hazırlanması, konularında karşılıklı fikir paylaşımında bulundu. Sosyal faaliyetlerin gerçekleşmesi için odanın salonlarını kullandıklarını belirterek yönetime teşekkür eden Uçkaç, Oda Yönetimini 6 Mart’ta Ticaret Odası Kültür Merkezinde yapacakları konsere davet etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Didim Ülkü Ocakları, Didim Ticaret Odası Yönetimini Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN