Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Partili Akademisyen Aday Oğurlu, Kadınlarla Bir Araya Geldi

Giriş Tarihi: 9.3.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 14:46
AK Partili Akademisyen Aday Oğurlu, Kadınlarla Bir Araya Geldi
Ak Parti milletvekili aday adaylarından akdemiysen ve hekim olan Doç. Dr. Mustafa Oğurlu, 8 mart etkinlikleri kapsamında Pazar yerinde ve evlerde yaşlı kadınları ziyaret edip onların günlerini kutladı.
Ziyaretlere eşi Nesrin Oğurlu ile birlikte gerçekleştiren Doç. Dr. Mustafa Oğurlu, ziyaretlerinde çikolata dağıtarak “Çiçek de bir canlıdır ve kadın gibi nazik, narin ve güzeldir. Bu düşünce ile çiçeklerin de kadınların bayramı olan 8 Mart’ı dalında yaşamasını istedik” diye konuştu.
Kendisini üniversite hastanesinden tanıyan bir çok kadın Doç. Dr. Mustafa Oğurlu ve eşine teşekkür ederken Oğurlu ziyaretleri sırasında zaman zaman hastaları ile de karşılaştı. Kadının toplumun temeli olarak niteleyen Oğurlu, “Herşeyin başı anadır. Hepimizin varlık sebebi olan analarımıza, kadınlarımıza değer vermek sadece kadına değil tüm topluma değer vermektir. Kadın Ana’dır. Kadın Eş’tir. Kadın; Peygamber Efendimizin “Cennet Annelerin ayakları altındadır” sözüne mazhar olmuş, Allah’u Teala’nın bizlere emanetidir. Yeni Fatihler yetiştirecek olan kadınlardır. Bu nedenle 8 Mart dolayısıyla başta şehit anası ve eşleri olmak üzere tüm anaların ellerinden saygıyla öpüyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partili Akademisyen Aday Oğurlu, Kadınlarla Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN