Altıntaş: “, Hak Ettiği Yerde Değil”

Giriş Tarihi: 11.3.2015 17:18 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Altıntaş: “Aydın, Hak Ettiği Yerde Değil”
AK Parti milletvekili aday adayı Cengiz Altıntaş, Aydın’ın şehir olarak daha kaliteli hizmeti hak ettiğini ancak bu konuda Ak Parti hizmetlerinden yeterince yararlanamadığını belirtti.
AK Parti Aydın milletvekili aday adayı Cengiz Altıntaş Aydın’ın hak ettiği yerde olmadığını ve günden güne daha da geriye gittiğini belirtti. Ak Partili Altıntaş, “30 Mart yerel seçimleri sonrası büyükşehir olan Aydın her gün bir adım daha geriye gidiyor. Eskiden Denizli Aydın’ın çok gerisindeydi şimdi durumlar tam tersine döndü. 7 Haziran 2015 seçimleri Aydın için bir dönüm noktası olacaktır. Buna yürekten inanıyorum” diye konuştu.
İŞ DÜNYASI VE STK’LAR DESTEKLENMELİ
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Aydın Yönetim Kurulu üyeliğini dolayısıyla kentin ekonomik durumunu da yakından görme imkânı olduğunu hatırlatan Cengiz Altıntaş, ’’İş adamları Aydın’a yatırım yapmaktan kaçıyorlar. 6 ay önce belediyeye okul yapmak için müracaatta bulundum fakat daha yeni yeni istediğimiz sonuçları almaya başladık. Durum böyle olunca iş adamları Aydın’a yatırım yapmak istemiyor. İş adamlarına Aydın’a yatırım yapmaları için gerekli desteği verirsek bugün farklı pozisyonda oluruz. İş adamlarının yanı sıra sivil toplum örgütlerine de yeterli desteği vermemiz gerekiyor. Şehirdeki iş adamları, STK’lar ve parti teşkilatlarımız koordineli olarak çalışırsa çok daha iyi şeylerin yapılacağından eminim. İş adamlarının yatırım getirmeleri için şehir büyüklerine de büyük görevler düşüyor. Onlara gerekli imkânları sağlamaları gerekiyor. Milletvekili olmam halinde yatırımların Aydın’a gelmesi için elimden ne gerekiyorsa yapmaya çalışacağımın sözünü veriyorum. Çevre iller gelişirken Aydın’ın yerinde sayması içimizi sızlatmaktadır” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altıntaş: “Aydın, Hak Ettiği Yerde Değil”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN