Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Didim Anadolu Lisesi Huzurevi Sakinleriyle Biraraya Geldi

Giriş Tarihi: 21.3.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 21.3.2015 21:50
Didim Anadolu Lisesi Huzurevi Sakinleriyle Biraraya Geldi
Didim Anadolu Lisesi öğrencileri, 19 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle Didim Belediyesi Huzurevi’ni ziyaret ederek, huzurevinde kalan yaşlılarla bir araya geldi.
Didim Anadolu Lisesi Gezi, İnceleme ve Turizm Kulübü, sosyal sorumluluk projesi kapsamında 19 Mart Yaşlılar Haftası İnceleme ve Turizm Kulübü Danışman Öğretmenleri Erdal Beysülün ve Erkan Kamacı, Okul Müdür Yardımcısı Yunus Ege, Felsefe Öğretmeni Talip Şahin, İngilizce Öğretmeni Cemgil ve 10’ncu sınıf öğrencileri, Didim Belediyesi Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.
Didim Huzurevinde gerçekleşen etkinlikte öğrenciler, kendi elleriyle hazırladıkları ikramları ve içecekleri, Huzurevi sakinlerine sundular. Etkinlikte, İngilizce Öğretmeni Cemgil Aydın eşliğinde Çanakkale Zaferi’nin 100’ncü yılına özgü türküleri seslendiren Didim Anadolu Lisesi öğrencileri, büyüklerinin ellerini öperek ve onların hayır dualarını alarak huzurevinden ayrıldılar.
Didim Anadolu Lisesi Gezi, İnceleme ve Turizm Kulübü danışman öğretmenlerinden Erdal Beysülün, anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdiklerini belirterek, etkinlikte hem öğrencilerin, hem de huzurevi sakinlerinin çok memnun olduğunu ifade etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Didim Anadolu Lisesi Huzurevi Sakinleriyle Biraraya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN