Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ADÜ’lü Gençler Yaşlıları Yalnız Bırakmadı

Giriş Tarihi: 26.3.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu öğrencileri, Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle gazileri ağırladı.
Yaşlılara Saygı Haftası nedeniyle Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu tarafından düzenlenen etkinliklerin ilki Türkiye Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şubesi’nden gelen gazilerin katıldığı panelle gerçekleştirildi. Nazilli Sümer Kampüsü Konferans Salonu’nda düzenlenen panele Türkiye Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şubesi Başkanı, Kıbrıs Gazisi Hasan Karataş, Kore Gazisi Celalettin Öztürk ve Kore Gazisinin Eşi Emir Ayşe Atan katıldı.
Savaş anılarının, yaşam deneyimlerinin anlatıldığı ve yaşlılarla gençlerin kaynaşmasının amaçlandığı panele öğretim elemanları ve öğrenciler de yoğun ilgi gösterdiler. Etkinlik sonunda Nazilli Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Merve İrem Yapıcı, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Nazilli Şubesi Başkanı Hasan Karataş’a plaket ve çiçeğini takdimi etti.
Nazilli Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nun Yaşlılara Saygı Haftası kapsamındaki bir diğer etkinliği, Nazilli Sağlık İlçe Müdürlüğü evde hasta bakımı ekibiyle yüksekokul yöneticileri ve öğrencilerinin gerçekleştirdiği ev ziyaretleri idi. Yaşlılar Haftası boyunca Nazilli Merkez ve Köylerinde bulunan yaşlılar ve yatağa bağımlı hastalar ziyaret edilip öğrencilerin yaşlılarla kaynaşması ve onlara küçük hediyeler vermesi sağlandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
ADÜ’lü Gençler Yaşlıları Yalnız Bırakmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN