Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Altıntaş: “’ı, Denizli İle İzmir Arasında Sıkışmışlıktan Kurtaracağız”

Giriş Tarihi: 27.3.2015 15:38 Güncelleme Tarihi: 27.3.2015 21:13
Altıntaş: “Aydın’ı, Denizli İle İzmir Arasında Sıkışmışlıktan Kurtaracağız”
AK Parti milletvekili aday adayı Cengiz Altıntaş, 7 Haziran seçimleri ve yeni Türkiye ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Aydınlılardan destek isteyen Cengiz Altıntaş, "Bir yapının temelinden başlayıp kat kat yükselerek çıkmak nasıl zor ve meşakkatli ise yükseldiğini görmek de o derece keyiflidir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve sonrasında ise Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu da Yeni Türkiye’yi çeşitli zorluklardan geçerek, aşama aşama inşa etmekteler. 13 yıl önce temeli atılarak başlayan bu yapı, günden güne sağlam biçimde yükselmeye devam etmektedir. Benim için de kısmet olursa, 7 Haziran’dan sonra bu yapının inşasında, yani Yeni Türkiye’nin inşasında yer almak gurur verici olacak. Seçimlerde hem yeni Türkiye hem de yeniden inşa edeceğimiz bir Aydın için sizlerin desteğine ihtiyacımız var" dedi.
Aydın’ın Denizli ile İzmir arasında şıkışıp kaldığını belirten Cengiz Altıntaş, “7 Haziran sonrası Aydın’ın Denizli ile İzmir arasındaki sıkışmışlıktan kurtarmak için her türlü çalışmada Aydın’ın vekillerinin birlik beraberlik içinde çalışması lazım. Ben Aydın’a yapılacak olan her türlü yatırımlarda, diğer vekillerle birlikte çalışmanın sözünü veriyorum. 7 Haziran seçimlerinde kazanan A partisi B partisi değil, kazanan Aydın olsun” ifadelerini kullandı.
Son olarak AK Parti teşkilatlarına seslenen Cengiz Altıntaş, “7 Haziran seçimleri öncesi teşkilatlarımıza büyük görevler düşüyor. Bu seçimde biraz daha fazla yorulacağız. Birlik beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece başarılı olmamamız için geçerli bir sebep yok” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Altıntaş: “Aydın’ı, Denizli İle İzmir Arasında Sıkışmışlıktan Kurtaracağız”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN