Söke’nin İncilerinden Cimnastikte 5 Madalya 1 Kupa

Giriş Tarihi: 2.4.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Söke’nin İncilerinden Cimnastikte 5 Madalya 1 Kupa
Söke Doğa Spor Kulübü Cimnastikçileri İl Birinciliği sınavını geçti.
1 Nisan’da yapılan Aydın İl Birinciliği Artistik Cimnastik yarışmasında Klüp sporcularından aynı zamanda Söke Vakıfbank İlkokulu öğrencilerinden; Doğa Dağdelen, Damla Yavaş, N.Simay Dönmez, Nehir Elmascan, Melisa Akbay takım olarak il birincisi oldular. Vakıfbank İlkokuluna Birincilik Kupası gelirken; Miniklerde Doğanay Şahin İl 2.’si, Irmak Günen il 4.’sü, Küçüklerde Melisa Akbay il 1.’si, Yıldızlarda Selin Polat İl 2.’si, Gençlerde Zeynep Beril Özdin İl 1.’si olarak Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.
Söke Doğa Spor Klubü Antrenörü Nesrin Dağdelen; “Başarıya ulaşabilmek için azim, özveri, takım ruhuna ihtiyacımız vardı. Hepsi de bizde vardı, çocuklarımın hepsi çok yetenekli, aileleri de çok özverili, hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi.
Dağdelen; “Biz bu başarıyı kısıtlı koşullara rağmen elde edebildik. Daha iyi imkânlarla çok daha büyük başarılar elde edebileceğimize inancımız tamdır. Daha da ilerleyebilmek, imkânlarımızı geliştirmek istiyoruz. Bu konuda da ilgili kurum ve kuruluşlardan destek bekliyoruz” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Söke’nin İncilerinden Cimnastikte 5 Madalya 1 Kupa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN