Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nazilli Belediye Meclisi’nin Nisan Ayı İlk Toplantısı Yapıldı

Giriş Tarihi: 3.4.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Nazilli Belediye Meclisi’nin Nisan Ayı İlk Toplantısı Yapıldı
Nazilli Belediye Meclisi’nin Nisan 2015 dönemi olağan toplantısı meclis üyeliği ve belediye başkan vekilliği görevlerinden istifa eden Deniz Depboylu’nun yerine Erkin Özbek belediye başkan vekilliğine seçildi
Nazilli Belediye Meclisi’nin Nisan 2015 dönemi olağan toplantısı yapıldı. Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın başkanlığında Nazilli Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıda MHP’den milletvekili aday adayı olmak için meclis üyeliği ve belediye başkan vekilliği görevlerinden istifa eden Deniz Depboylu’nun yerine belediye başkan vekilli seçimi yapıldı. Gizli oyla yapılan seçim sonunda Meclis Üyesi Erkin Özbek yeni belediye başkanvekilli oldu.
Nisan ayı olağan meclis toplantısında toplam 13 gündem maddesi görüşüldü. Üç Encümen Üyesi Seçimi, Başkan Vekili Seçimi, Belediye Malları Takdir Kıymet Komisyonu, Askerlik Meclisi, Mal Müdürlüğü Gayrimenkul Satış Komisyonu Üye Seçimleri yapıldı. Tüm meclis üyelerinin katıldığı toplantıda komisyon üyelikleri seçimleri sonunda ; Belediye Encümenliğine: Hakan Kumcuoğlu, Dursun Öztunç, Kemal Aşık, İmar Komisyonuna: Gürdal Yüzügüler, Hüsnü Savranoğlu, Gonca Yelkovan, Necmi Esenlik, Nezahat İçer, Belediye Malları Takdir Kıymet Komisyonuna: Hakan Kumcuoğlu (asil), Nevzat İzgü (yedek), Askerlik Meclisine: Yılmaz Kınlı (asil), Hulki Karakaya (yedek), Mal Müdürlüğü Gayrimenkul Satış Komisyonuna: Yılmaz Kınlı (asil), Dursun Öztunç (yedek), Plan ve Bütçe Komisyonuna: Doğan Güneş, Erkin Özbek, Mehmet Koşar, Kadir Mutlu, Ekrem Eskici, İli Afet Acil ve Yardım Kurtarma Birliğine: Kemal Aşık (asil), Ahmet Uluhan (yedek) Nazilli Sağ Sahil, Sol Sahil Sulama ve Akçay Sağ Sahil Sulama Birliğine: Hulki Karakaya, Nevzat İzgü, Murat Akgün, Avni Yeloğlu, Eğitim Danışma Kuruluna: Gonca Yelkovan, Ahmet Uluhan seçildiler.
Meclis toplantısında 8.’inci ve 9.’uncu maddelerinde yer alan Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliğine üye seçimi ve Kadro unvan değişikliğinin yapılması oybirliği kabul edilerek Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliğine Mustafa Akkaya ile Nevzat İzgü’nün seçilmesinin ardından 2014 yılı Faaliyet Raporu görüşüldü. Yeşil Mahalle Aile Sağlığı Merkezi ve Muhtarlık Binası üst katının Toplum Sağlığı Merkezine tahsisinin görüşüldüğü meclis toplantısında Nazilli Belediyesine ait park ve büfelerin Nazbel Ltd. Şti.’ye ayni sermaye olarak aktarılmasına oyçokluğu ile karar verildi.
İsabeyli Mahallesinde zarar gören ağaç ve ürün bedelleri hakkında uzlaşma sağlanmasının görüşülerek oybirliği ile karara bağlanmasının ardından mecliste son bir ek gündem maddesi olan TEDES Sisteminin kurulması ve işletilmesi görüşülerek oy birliği ile kabul edildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nazilli Belediye Meclisi’nin Nisan Ayı İlk Toplantısı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN