Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Saraköy Ülkücü İşleri Derneği, Başkan Alıcık’ı Ziyaret Etti

Giriş Tarihi: 3.4.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Saraköy Ülkücü İşleri Derneği, Başkan Alıcık’ı Ziyaret Etti
Sarayköy Ülkücü İşçileri Derneği, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti.
Saray köy Ülkücü İşçileri Derneği İlçe Başkanı M. Ali Ergin, Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Çoşkun ve Sarayköy MHP İlçe Başkan Yardımcısı Kaya Temelli Nazilli Belediye Başkanı Haluk Allıcık’ı makamında ziyaret ederek Sarayköy’de yapılacak olan Kutsal Davada Ülkücü Şehitleri ve Şehitlerimiz temalı konferansa davet etti.
5 Nisan Pazar günü Sarayköy Düğün Salonunda saat 13.00 te yapılacak olan konferansta Araştırmacı Yazar Lütfi Yıldız’ın katılımıyla Kutsal Davada Ülkücü Şehitleri ve Şehitlerimiz temalı konferansın davetiyesini Başkan Alıcık’a veren Ülkücü İşçileri Derneği İlçe Başkanı M. Ali Ergin Haluk Alıcık’ın davetlerine icabet etmesinden onur duyacaklarını ifade etti.
Başkan Haluk Alıcık Saray köy Ülkücü İşçileri Derneği İlçe Başkanı M. Ali Ergin, Yönetim Kurulu Üyesi Özkan Çoşkun ve Sarayköy MHP İlçe Başkan Yardımcısı Kaya Temelli’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek böyle bir konferansa katılmanın asıl kendisi için onur olacağını belirterek başka çok önemli bir şey çıkmadığı takdirde katılacağını söyleyerek çalışmalarında başarılar diledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Saraköy Ülkücü İşleri Derneği, Başkan Alıcık’ı Ziyaret Etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN