Didim’de Kamu Çalışanları Fidan Dikti

Giriş Tarihi: 4.4.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Didim’de Kamu Çalışanları Fidan Dikti
Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Didim Temsilciliği üyeleri, Akbük yolu üzerinde 200 çam fidanını toprakla buluşturdu.
KESK’e bağlı Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri sendikası (SES) üyeleri Akbük yolu üzerinden fidan dikimi gerçekleştirdi. Didim Belediyesinin katkılarıyla SES Şubesinin destekleriyle ve SES Didim temsilciliğinin girişimleriyle gerçekleştirilen etkinlikte Fıstık çamı ile Karaçam’ın yer aldığı fidanlar toprakla buluştu.
SES Didim temsilciliği Yürütme Kurulu üyesi Bülent Akın, SES hatıra Ormanını oluşturmak için bu etkinliği gerçekleştirdiklerini ve Gezi parkı anısına fidan diktiklerini belirterek “Etkinliğimiz Didim Belediye Başkanımız Deniz Atabay, SES Aydın Şubemiz, SES Aydın Şube eski başkanımız Eyüp Curun destek verdi. 500 adet fidan aldık; 200 tanesi toprakla buluşturduk. Geriye kalan 300 fidanı belediyemize bağışladık. Didim için oluşturduğumuz bu hatıra ormanı kentimiz açısından da önemli olduğunu düşünüyorum. Emek veren ve destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Didim’de Kamu Çalışanları Fidan Dikti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN