Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti İlçe Başkanı Sümer: “CHP, Yağmurdan Selden Bile Medet Umar Hale Geldi”

Giriş Tarihi: 6.4.2015 09:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:36
AK Parti İlçe Başkanı Sümer: “CHP, Yağmurdan Selden Bile Medet Umar Hale Geldi”
Ak Parti Yenipazar İlçe Başkanı Mehmet Sümer, bölgede son yağışlarla birlikte meydana gelen taşkınlar sonucu oluşan zararın karşılanması amacıyla çalışma başlatıldığını belirterek, meydana gelen yağış ve taşkın üzerine CHP’li vekillerin açıklamalarının hayret verici olduğunu ifade etti. Sümer, “Yağmurdan, taşkından, selden bile medet umar hale gelen muhalefet, mal bulmuş mağribi gibi yağışlar üzerinden siyaset yapması aslında CHP’nin içinde bulunduğu durumun göstergesidir” dedi.
Bu yıl ’da son yılların en fazla yağışının gerçekleştiğini ve Denizli’de meydana gelen son yağışlarla birlikte yaşanan Menderes Nehri taşkının doğal bir afet olduğunu belirten AK Parti Yenipazar İlçe Başkanı Mehmet Sümer, “Menderes Nehri normal şartlarda saniyede yaklaşık 100 metreküp su taşırken, yağışlar sonucu bu miktar yaklaşık 2 katına çıktı. Özellikle Denizli’deki aşırı yağışın ardından Menderes Nehri taştı. Bu durum doğal bir afettir ve bunun siyasi malzeme yapılması aslında CHP’nin nerelerden medet umduğunun göstergesidir” dedi.
Taşkın sorunu meydana gelir gelmez Aydın’da Valilik ilgili Müdürlüklerle görüşme toplantıların yapıldığını belirten AK Parti Yenipazar İlçe Başkanı Mehmet Sümer, selden zarar görenlerin tespiti ve zararların karşılanması ile ilgili çalışma yapıldığını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti İlçe Başkanı Sümer: “CHP, Yağmurdan Selden Bile Medet Umar Hale Geldi”
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN