Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ayto Üyeleri Bu Hafta 4 Fuara Uçtu

Giriş Tarihi: 6.4.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:36
Ayto Üyeleri Bu Hafta 4 Fuara Uçtu
Ticaret Odası (AYTO), “AYTO Uçuruyor” projesi kapsamında üyelerini sektörel fuarlara ziyaret ettirmeye devam ediyor.
AYTO Üyeleri bu hafta İstanbul Fuar Merkezi’nde Photo&Digital 2015 6. Uluslararası Fotoğraf, Dijital Görüntüleme Albüm, Reklam, Baskı ve Teknolojileri, Ekipmanları Fuarı ve Pack-IST 2015 "2. Fleksibıl Ambalaj Fuarı" ve TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen Petroleum Istanbul 12.Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipman ve Teknoloji Fuarı ve 10.Uluslararası İdeal Home Ev Eşyaları, Züccaciye Dekoratif Ürünler ve Çeyiz Fuarı’nı ziyaret etti. AYTO’ya kayıtlı 50 üyenin ziyaret ettiği fuarları ziyaret eden üyelere AYTO Meclis Üyeleri İmran Mutlu Yüksel, İlyas Kılıç ve Murat Serter Sincap refakat etti.
Petroleum Istanbul 12.Uluslararası Petrol, LPG, Madeni Yağ, Ekipman ve Teknoloji Fuarı’nda stand açarak fuara katılan OKT Trailer’i AYTO üyeleri ziyaret etti. AYTO adına ziyarette konuşan AYTO Meclis Üyesi İmran Mutlu Yüksel, “Uluslar arası bir ihtisas fuarında Aydın’ın marka olmuş firmalarından biri olan Odamıza kayıtlı OKT Trailer’i burada görmek bizi çok mutlu etti. Bizim temennimiz Aydın’da marka olan firmalarımızın sayısının artması, ulusal ve uluslar arası pazarlarda yer alması ve dolayısıyla Aydın ekonomisine olan katkısının artması ve Aydın ekonomisinin uçması, bu anlamda OKT Trailer’ı tebrik ediyorum ve fuarın firmamız için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.
Her hafta en az 1 fuar ziyaret ediliyor
AYTO Uçuruyor Projesi kapsamında her hafta en az 1 fuarın ziyaret edildiğini ifade eden AYTO Meclis Üyesi Murat Serter Sincap, “Bu hafta düzenlenen Photo&Digital 2015 6. Uluslararası Fotoğraf, Dijital Görüntüleme Albüm, Reklam, Baskı ve Teknolojileri, Ekipmanları Fuarı, AYTO’ya kayıtlı pek çok sektörü barındırdığından 9. ve 18. Meslek komitelerinden üyelerimiz ziyaret ettiler. Bu grubun içerisinde fotoğrafçı, reklamcı, matbaacı ve yerel basından Odamıza kayıtlı üyelerimiz yer aldı.” diye konuştu.
YTO Meclis Üyesi İlyas Kılıç ise “AYTO Uçuruyor Projesi kapsamında üyelerimizin sektörlerindeki fuarları ziyaretine azami önem veriyor, üyelerimizin sektörlerindeki gelişmeleri yakından takip etmeleri AYTO için çok önemli” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayto Üyeleri Bu Hafta 4 Fuara Uçtu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN