Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Kılınç’tan Yaz Projeleri İçin Gökkiriş Çıkarması

Giriş Tarihi: 6.4.2015 09:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:36
Başkan Kılınç’tan Yaz Projeleri İçin Gökkiriş Çıkarması
Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, yaz projeleri kapsamındaki ziyaretlerini Gökkiriş Mahallesi ile sürdürdü.
Gökkiriş Mahallesinde vatandaşlar ile bir araya gelen Başkan Kılınç, mahalle sakinleri ile hoş sohbet etti. Belediye Mali Hizmetler Müdürü Hüsnü Durmaz, Fen İşleri Müdürü Taner Özpınar, Gökkiriş Mahallesi Muhtarı Süleyman Taç, İlçemiz Esnafı ve Mahallemiz Sakinlerinden Sami Koçyiğit ile birlikte Köşk Belediyesi tarafından parke taşı döşemesi yapılan sokakları gezerek yerinde incelemelerde bulundu. Ardından Gökkiriş mahallesini gezen Başkan Kılınç, mahallenin öncelikli yapılması gereken sorunları hakkında bilgi aldı.
Fen İşleri ekibi ile birlikte proje değerlendirmesini sonuçlandıran Başkan Kılınç, ilk öncelikli olarak mahallemize ramazan ayına yetişmek şartıyla cami, ardından düğün salonu projesinin gerçekleşmesi için çalışmaların başlayacağını belirtti. Lakin mahalle gençlerinin de Başkan Kılınç’tan halı saha yapılması için ısrarı üzerine Kılınç, “Siz gençlerimizin gönlünü memnun etmek tüm mahallemizi mutlu etmeye makuldur. Sizin gönlünüzün sözünü veriyor bu üç projeyi de aynı zamanda başlatma talimatı veriyorum. Hayırlı olsun” dedi.
“TÜM İHTİYAÇLARA CEVAP VERECEĞİZ”
Köşk Belediyesi Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, Gökkiriş Mahallemizde ihtiyaç sahibine iki adet koltuk, set üstü mutfak ocağı, gıda yardımları ve bilumum ev ihtiyaçlarını takdim etti. Eşyaları bizzat teslim eden Başkan Kılınç, “ilçemizde tim ihtiyaç sahiplerine cevap vereceğiz. A’dan Z’ye bakımdan, gıdaya, her türlü ihtiyaçları karşılayan; “sosyal belediyecilik” tanımı en iyi şekilde ifade bir belediye olacağız. Bunu için bu gün Gökkiriş Mahallemizde Muhammet Yıldız kardeşimizin elimizden geldiğince ihtiyaçlarını temin ettik. Bizim sizlerden istediğimiz sadece bir “Allah razı olsun”dur. Geldik ziyaret ettik, acı kahvemiz içtik görevimizi tamamladık. hayırlı uğurlu olsun. Rabbimiz güle güle kullanmayı nasip eylesin” dedi.
Başkan Kılınç, mahalle ziyaretlerinin ardından Gökkiriş Mahallesindeki Halil Kılınç’ın düğün cemiyetini ziyaret etti. Gökkiriş Mahallesi Muhtarı Süleyman Taç ve ekibi ile düğün evine geçen Kılınç, “Hafta sonu yoğun programı olması dolayısıyla düğün ziyaretimizi burada tamamlayalım istedim. Adaşımın düğününe katılmamak olmaz. Allah mübarek eylesin, çiftimize de ömür boyu mutluluklar dileri” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Kılınç’tan Yaz Projeleri İçin Gökkiriş Çıkarması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN