Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ayso’dan Üyelerine İndirimli Sağlık Ve Check Up Hizmeti

Giriş Tarihi: 14.4.2015 11:48 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 11:56
Ayso’dan Üyelerine İndirimli Sağlık Ve Check Up Hizmeti
Sanayi Odası (AYSO) ve Özel Ege Liva Hastanesi arasında AYSO personel, üyeleri ve birinci derece aile yakınlarını kapsayan indirimli sağlık ve check up hizmeti vermek üzere protokol imzalandı.
Sağlık sektöründe yaptıkları bu yatırım ile Özel Ege Liva Hastanesi’ni Aydın’a kazandırdıkları için Başhekim Uzm.Dr. Erdal Gezer, Uzm. Dr. Hasan Akalın ve AYSO üyesi Halim Irmak’ a teşekkür eden AYSO Başkanı Mehmet Yunus Şahin, “Teknolojinin ilerlemesinin hayatı kolaylaştırdığını söyleyebiliriz ama özellikle sanayiciler olarak sektörlerimizde yatırım, hammadde tedarik, üretim, pazarlama, ihracat ve tahsilat süreçlerini çok yoğun yaşadığımızdan, bazen bu koşuşturma içinde en önemli varlığımız sağlığımız ile ilgili olumlu olumsuz gelişmeleri çok yakından takip etmememiz, kontrollerimizi ötelememiz sebebi ile sağlık sorunları yaşayabiliyoruz. Sağlımızı kaybetmeden, öncesinde gerekli tedbir, kontrol ve tedaviler ile sağlıklı bir şekilde işlerimizin başında olmak bizler için çok önemli. Bizlere bu konuda hizmet verecek Özel Ege Liva Hastanesi kurucularına ve çalışanlarını tebrik ederim” dedi.
Özel Ege Liva Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr.Erdal Gezer de, “Vereceğimiz sağlık hizmetlerinde uzman ekibimiz ve tüm çalışanlarımızla birlikte hastanemize gelen konuklarımıza en iyi hizmeti vermeyi hedefledik” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ayso’dan Üyelerine İndirimli Sağlık Ve Check Up Hizmeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN