Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Efeler Belediyesi Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Üyesi Oldu

Giriş Tarihi: 15.4.2015 11:58 Güncelleme Tarihi: 15.4.2015 13:51
Efeler Belediyesi Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Üyesi Oldu
Efeler Belediyesi, Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği(JKBB) üyesi oldu.
Birliğin 2015 yılı Nisan ayı Olağan Toplantısı, JKBB ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci başkanlığında Bolu Abant’da gerçekleşirken, toplantıya JKBB üyesi belediyelerin başkanları, meclis üyeleri ve bazı bürokratlar katıldı. Bolu Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısına katılan Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan,”Türkiye’nin en önemli jeotermal kaynaklarına sahip olan halkı adına Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’nin deneyim ve birikimlerinden faydalanmak için üye olduk” dedi.
“ HALKIMIZIN YARARLANABİLMESİ İÇİN GEREKENLERİ YAPACAĞIZ”
JKBB ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Efeler Belediyesi ve diğer yeni üye olan belediyelerin katılımıyla birliğin daha da güçleneceğini ve bu manada dayanışma içerisinde olunacağını ifade etti. Efeler Belediyesi’nin üyeliğinin kabul edildiği Genel Kurul da söz isteyerek konuşan Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Aydın Türkiye’nin en zengin Jeotermal kaynaklara sahip ilimizdir. Ancak Aydın halkımız bu zenginliklerden hiç faydalanamamaktadır. Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği’nin (JKBB) deneyimleri ve birikimlerinden yararlanarak, gerekli desteği almak istedik, birliğe üyeliğimiz bugün kabul edildi” ifadelerini kullandı.
Meclis toplantısının sonun da 2015 yılı Ekim ayı Olağan Meclis Toplantısının Şanlıurfa’da gerçekleştirilmesine karar verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Efeler Belediyesi Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği Üyesi Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN