Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’da Öğrenciler Sınav Streslerini Azalttı

Giriş Tarihi: 22.4.2015 09:48 Güncelleme Tarihi: 22.4.2015 10:01
Süleyman Demirel Anadolu Lisesi Mezunları Derneği (ASDALMED), mezunlardan Psikolog Barış Gürkaş’ın katılımıyla üniversite sınavına hazırlanan son sınıf öğrencileriyle söyleşi gerçekleştirdi.
ASDALMED, mezun oldukları okulda sınava hazırlanan öğrencilere moral açısından yine okul mezunlarından ünlü Psikolog Barış Gürkaş ile birlikte ‘Stresinizi Yöneterek, Başarıyı Yakalayın’ adlı bir söyleşi düzenledi.
Aydın Süleyman Demirel Anadolu Lisesi’nin talepleri doğrultusunda gerçekleşen konferansta Okul Müdürü Nural Çam, Dernek Başkanı Av. Anıl Pektaş, Dernek Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu. Okul Müdürü ve Dernek Başkanı’nın açılış konuşmalarının ardından yine Süleyman Demirel Anadolu Lisesi mezunlarından olan Türkiye’nin ünlü Psikologlarından Barış Gürkaş, öğrenciler ile kısa bir sohbetin ardından “Stres Yönetimi” hakkında öğrencilere önemli bilgiler verdi.
Verdiği önemli bilgilerle öğrencilere aynı zamanda keyifli dakikalar yaşatan ünlü psikolog Barış Gürkaş zaman zaman gösterdiği sempatik tavırlarıyla da öğrencileri ve katılımcıları kahkahalara boğdu. Yaklaşık 1 buçuk saat süre konferansın ardından öğrencilere teşekkür eden Psikolog Barış Gürkaş, hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın’da Öğrenciler Sınav Streslerini Azalttı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN