Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Didim’de Liman Yolunda Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı

Giriş Tarihi: 26.6.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 26.6.2015 17:12
Didim’de Liman Yolunda Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı
Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü (ASKİ) Didim’de Adnan Menderes Bulvarı üzerinde sıcak asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Genel Müdürlüğü (ASKİ) Didim’de Adnan Menderes Bulvarı (liman yolu) üzerinde sıcak asfalt çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde başlayan çalışmalar kapsamında bozuk olan yollar makinelerce ilk olarak temizlenirken 3. Koy’dan başlayan çalışmaları Didim Şehir Stadı önündeki kavşakta geçici olarak durduruldu. Tek taraflı süren sıcak asfalt çalışmalarının ilk etabında yaklaşık 3 kilometrelik kısım sıcak asfaltla kaplanırken sürücülere ve yayalara da uyarı levhalarıyla bilgilendirmelerin yapıldığı görüldü.
Bulvarın diğer kısmında da çalışmaların başlayacağı öğrenilirken şehir içi trafiğinin engellenmemesi ve çalışmaların düzenli sürmesi kapsamında çalışmaların bölüm bölüm yapıldığı görülürken 3. koy’dan başlayan sıcak asfalt çalışması Abalı Kavşağına kadar sürecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Didim’de Liman Yolunda Sıcak Asfalt Çalışmaları Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN