Didim Ticaret Odası’nın Kursiyerleri Belgelerini Aldı

Giriş Tarihi: 3.7.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 14:24
Didim Ticaret Odası’nın Kursiyerleri Belgelerini Aldı
Didim Ticaret Odası, Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Didim Halk Eğitim Merkezi ve Didim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliğiyle açılan Bilgisayarlı Muhasebe, Temel İngilizce ve Yağlı boya resim kursuna katılan toplam 66 kursiyere düzenlenen törenle belgeleri verildi.
Didim Ticaret Odası toplantı salonunda yapılan tören öncesinde Kaymakam İskender Yönden, yağlı boya resim kursuna katılan kursiyerlerin yaptıkları eserleri gezerek bilgi aldı. Ardından törene geçildi. Törene Didim Kaymakamı İskender Yönden, Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay, Didim İlçe Emniyet Müdürü Özgür Selçuk, Didim İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrah Turgut, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yaşar Pektaşoğlu, Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mekin Subaşı, Didim Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali İhsan Kubaliç, kurum müdürleri ile kursiyerler katıldı.
Törende konuşan Didim Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mekin Subaşı kurumlar arasında yapılan işbirliği kapsamında 3 kursun açıldığını ve toplam 66 kursiyerin kurslara katıldığını belirterek bu tür kursların düzenli olarak devam edeceğini söyledi.
Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay da ilçede halkın bu tür kurslara katılmasının önemine değinerek emeği geçenlere teşekkür etti.
Konuşmaların ardından Bilgisayarlı Muhasebe, Temel İngilizce ve Yağlı boya resim kursuna katılan toplam 66 kursiyere belgeleri verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Didim Ticaret Odası’nın Kursiyerleri Belgelerini Aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN