Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Nazilli Belediyesi Yaz Kurslarına Damgasını Vurdu

Giriş Tarihi: 11.7.2015 14:28 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 09:04
Nazilli Belediyesi Yaz Kurslarına Damgasını Vurdu
Nazilli Belediyesi’nin birinci dönem yüzme kursuna katılan 70 öğrenci sertifikalarını Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın elinden aldı.
Nazilli Belediyesi tarafından Şehit Akın Kurtoğlu Yüzme Havuzunda, 16 Haziran’da start alan 1. dönem yüzme kursu tamamlandı. Kursa katılan 70 öğrenciye düzenlenen tören ile sertifikaları verildi. Öğrenci velileri ve yakınlarının da katıldığı sertifika töreninde 70 öğrenci sertifikalarını Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ın elinden aldı.
Her geçen yıl yüzme kursuna artan ilgiden dolayı çok memnun olduklarını ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık “Öğrencilerin yaz tatillerini faydalı bir şekilde geçirebileceği kurslardan biri olan Yüzme kursumuza olan ilgiden çok memnunuz. Her yıl kademeli olarak bir artış olmakta. 1. dönem yüzme kursunda daha şimdiden 70 öğrenci sertifikasını aldı. Ramazan Bayramından sonra Yüzme kursunun 2. Etabı başlayacak. Nazilli Belediyesi olarak, sosyal faaliyetlerde vatandaşların, gençlerin ve çocuklarımızın taleplerine ortam hazırlamak, destek vermek, sporun her dalına katkı sağlayarak, gençleri, çocukları spor etrafında birleştirmek, kaynaştırmak bizim görevimizdir. Kurslarımızdan sadece küçük çocuklarımız değil, gençlerimiz ve yetişkinlerimiz de faydalanabilirler. Engelli, maddi imkanı iyi olmayan çocuklarımız içinde belediyemiz tarafından düzenlenen diğer kurslar da dâhil olmak üzere ücretsiz faydalanma imkanı da var. Belediye olarak bizim öncelikli hedefimiz ve görevimiz bu aktiviteler ile geleceğimizin teminatı çocuklarımız kendine güvenen, sosyalleşmiş ve sağlıklı nesiller olarak yetişmesini sağlamaktır” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nazilli Belediyesi Yaz Kurslarına Damgasını Vurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN