Tüm Yerel-sen’den Başkan Çerçioğlu’na Ziyaret

Giriş Tarihi: 13.7.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Tüm Yerel-sen’den Başkan Çerçioğlu’na Ziyaret
Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (Tüm Yerel-Sen) Genel Merkez ve Şube yöneticileri, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.
Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (Tüm Yerel-Sen) Genel Sekreteri Cengiz Gülebay, Tüm Yerel-Sen Genel Hukuk Sekreteri Arap Mucur, Tüm Yerel-Sen Genel Merkez Avukatı uğur Yusuf, Tüm Yerel Sen Aydın Şube Başkanı Levent Çoşkun ve sendika yönetim kurulu üyeleri Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.
BAŞKAN ÇERÇİOĞLU TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLMUŞ BİR BELEDİYE BAŞKANI
Sendika Genel Sekreteri Cengiz Gülebay, Başkan Çerçioğlu’nun tüm Türkiye’ye örnek olmuş çok önemli bir Belediye Başkanı olduğunu belirterek ziyarette sendikanın çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Gülebay, Başkan Çerçioğlu’nun sosyal belediyecilik anlayışıyla verdiği hizmetlerden dolayı her zaman gurur duyduklarını belirterek, “Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etmekten dolayı çok mutluyuz. Yapılan hizmetler çok başarılı. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin üreticiye ve vatandaşı destekleyen projeleri diğer belediyelere de örnek olmalı. Aydın, böylesine başarılı ve örnek bir belediye başkanı olduğu için çok şanslı” diye konuştu.
Tüm Yerel-Sen üyelerine çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Çerçioğlu, ziyaret nedeniyle Tüm Yerel-Sen yöneticilerine teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tüm Yerel-sen’den Başkan Çerçioğlu’na Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN