Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Didim’de Engelliler Selçuk Balcı Konserini Ücretsiz İzleyecek

Giriş Tarihi: 14.7.2015 15:28 Güncelleme Tarihi: 15.7.2015 17:11
Didim’de Engelliler Selçuk Balcı Konserini Ücretsiz İzleyecek
Didim Belediyesi, D-Marin Didim Marina ve Aysa Organizasyonun katkıları ile Didim’de yaşayan Engelli vatandaşların Selçuk Balcı konserini ücretsiz izlemeleri için Didim ve Yöresi Engelliler Derneğine toplam 50 adet ücretsiz bilet verildi.
Aysa organizasyon tarafından düzenlenen Ramazan bayramının 1. günü olan 17 Temmuz Cuma Selçuk Balcı Konseri için Didim’de yaşayan 25 engelli vatandaşa 25’de engelli yakınına bilet verildi.
Bugün saat 11:30’da Didim Belediyesi’nde gerçekleşen protokol çerçevesinde D- marin yetkilileri Didim Belediyesi A. Deniz Atabay ile birlikte 25 engelli vatandaşa 25’de engelli yakınına verilmek üzere Didim Engelliler yöresi Başkanı Bedri Altıntaş’a 17 Temmuz Selçuk Balcı Konseri bileti teslim edildi.
Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay bu tür konulardaki hassasiyeti ile bilinirken 17 Temmuz’daki Selçuk Balcı konserinde Didim Kaymakamı ile birlikte protokol için ayrılması planlanan yeri rahat bir şekilde konseri izleyebilmeleri için engelli vatandaşlara verileceği bildirildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Didim’de Engelliler Selçuk Balcı Konserini Ücretsiz İzleyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN