Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan Çerçioğlu’nun Adı Ölümsüzleşti

Giriş Tarihi: 23.7.2015 17:38 Güncelleme Tarihi: 24.7.2015 07:35
Başkan Çerçioğlu’nun Adı Ölümsüzleşti
Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun adı Buharkent’tin Gelenbe Mahallesi’nde ölümsüzleşti. Gelenbeliler çok sevdikleri Başkan Çerçioğlu’nun adını yaptırdıkları çeşmeye verdiler.
Yapılan hayır ve edilen dualarla açılan çeşme bin rakımlı Gelenbe Yaylası’nda büyük ilgi gördü. Gelenbe Mahalle Muhtarı Osman Çetinbağ, Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun her yerde olduğu gibi Buharkent ve Gelenbe mahallesinde de çok sevildiğini belirterek, “Gelenbe yaylamızda zaten bir çeşmeye ihtiyaç vardı. Gelenbeliler olarak yaptırdığımız bu çeşmeye, herkes tarafından çok sevilen ve yaptığı hizmetlerle tüm Türkiye’ye örnek olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’nun adını vermeyi uygun gördük. Başkanımıza yaptığı hizmetlerden dolayı minnettarız” diye konuştu.
“BAŞKAN ÇERÇİOĞLU HER ZAMAN YANIMIZDA”
Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun adının kendi mahallelerinde yapılan çeşmede ölümsüzleşmesinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade eden Gelenbe mahallesi sakinleri, “Gelenbe Mahallesi, Özlem Başkanımız ile birlikte hizmet görmeye başladı. Hiçbir zaman unutulmadık, Aydın Büyükşehir Belediyesi her zaman yanımızda. Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Kendisi ile gurur duyuyoruz. Allah başımızdan eksik etmesin” şeklinde konuştular.
Çeşmenin yapımını gerçekleştiren usta Ahmet Ataklı ise, çeşmenin yapımını iki günde tamamladığını belirterek Büyükşehir Belediye Başkan Özlem Çerçioğlu’nun adının verildiği çeşmenin yapımını gururla gerçekleştirdiğini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Çerçioğlu’nun Adı Ölümsüzleşti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN