Söke’de Din Görevlileri Haftası Kutlanıyor

Giriş Tarihi: 13.10.2015 12:18 Güncelleme Tarihi: 13.10.2015 12:47
Söke’de Din Görevlileri Haftası Kutlanıyor
Camiler ve Din Görevlileri Haftası kutlanıyor. Söke Din Görevlileri Derneği Başkanı Hafız Keramettin Temiz ve Başkan Yardımcısı Muharrem Bice, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ı ziyaret etti.
Hafta içinde İlçe Müftüsü Ahmet Yayla ve din görevlileri İlçe Kaymakamı Tahsin Kurtbeyoğlu başta olmak üzere çeşitli daire müdürlerine ziyaretlerde bulunmuşlardı. Ziyaretler kapsamında Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran da makamında ziyaret edildi. Başkan Toyran, Söke’deki din görevlilerinin haftalarını kutladığını belirterek, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Hafta kutlamaları kapsamında çeşitli nezaket ziyaretlerinde bulunarak, Camiler ve Din Görevlileri Haftası’na dikkat çekmeyi hedeflediklerini belirten Keramettin Temiz; “Hafta kutlamaları bu yıl 11-18 Ekim tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Hafta kutlamaları kapsamında Sökemizde de İlçe Müftülüğümüz önderliğinde çeşitli etkinlikler yapıyoruz. 14 Ekim 2014 Çarşamba günü (yarın) Vali Recep Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde "Cami ve Namazda Arınma" konulu konferans gerçekleştirilecek. Tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Söke’de Din Görevlileri Haftası Kutlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN