Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doğtaş Kelebek Mobilya, En Değerli Markalar Arasında

Giriş Tarihi: 18.6.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 15:23
Doğtaş Kelebek Mobilya, En Değerli Markalar Arasında
Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan ‘Türkiye’nin En Değerli Markaları-Turkey 100’ çalışması açıklandı. Araştırma sonucuna göre, Doğtaş Kelebek Mobilya, mobilya sektöründen listeye giren tek şirket oldu.
Türk mobilya sektörünün iki öncü markasını bünyesinde bulunduran Doğtaş Kelebek Mobilya şirketi, mobilya perakendeciliğine getirdiği yenilikçi bakış açısı ve kazan kazan yaklaşımı ile bayilerine kârlı bir iş ortaklığı sağlayarak sektörde önemli bir konuma yükseldi. Yeni mağazalar açmak isteyen yatırımcıların gözdesi olmaya devam eden Doğtaş ve Kelebek markaları sadece Türkiye’de değil, yurtdışında da Türk mobilyasını kalitesiyle ve modern tasarımıyla öne çıkarıyor. Doğtaş Kelebek Mobilya, yaptığı yatırımlarla sektörün gelişmesi için de önemli adımlar atıyor.
Doğtaş Kelebek Mobilya Genel Müdürü Hulusi Acar, “Finansal göstergelerin yanı sıra marka değeri bugün şirketlerin en önemli konusu. Biz hem üretim tesislerimiz, hem bayilerimiz hem de müşterilerimizle çok değerli bir şirketiz. Doğtaş ve Kelebek olarak, marka değerimizin de bu yüzden çok kıymetli olduğuna inanıyorum. Brand Finance’ın yapmış olduğu araştırma sonucunda Türkiye’nin en değerli markaları arasında yer almaktan, bulunduğumuz sektör açısından baktığımızda da listedeki tek mobilya şirketi olmaktan gurur duyduk. Bize uluslararası bir marka olma yolunda güç veren tüm müşterilerimiz, yatırımcılarımız, çalışanlarımız, bayilerimiz ve iş ortaklarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğtaş Kelebek Mobilya, En Değerli Markalar Arasında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN