KOSGEB’te Yusuf Harbi Dönemi

Giriş Tarihi: 13.7.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 13.7.2015 17:13
Çanakkale KOSGEB’te Yusuf Harbi Dönemi
KOSGEB Müdürlüğü’nde görev değişikliği yapıldı. Bir başka merkeze atanan Erdoğan Yüksel’den boşalan Çanakkale KOSGEB Müdürlüğü’ne Sakarya KOSGEB Müdürü Yusuf Harbi atandı.
Çanakkale’ye gelerek yeni görevine başlayan Yusuf Harbi, ayağının tozu ile yoğun bir çalışma temposuna girdi. Yusuf Harbi, Çanakkale ilini çok önemsediğini ve burada görev süresince verimli ve etkin çalışmalar yapma arzu ve hedefini taşıdığını söyledi.
Kurum personeli ile tanıştıktan sonra zaman zaman ilçelerde zaman zaman da Çanakkale merkezde çalışmalar yapan yeni KOSGEB Müdürü Yusuf Harbi, girişimcilere çok özel avantajlar ve teşvikler sağlayan kurumun hedefleri doğrultusunda etkin çalışmalar yapma gayretini sürdüreceklerini belirtti. Özellikle ‘yeni girişimci desteği’, ‘Ar-Ge ve İnovasyon destekleri’ ve diğer önemli destekler ile ilgili çalışmalar yapmaya öncelik vereceklerinin altını çizen KOSGEB Çanakkale Müdürü Yusuf Harbi, Çanakkale’nin sürekli gelişme sürecinde yeni girişimciler konusunda önemli bir İl olduğunu vurguladı.
Kurumun çok önemli destekler ile girişimcileri teşvik ettiğini ve bu sayede kurulacak küçük ve orta ölçekli işletmelere sağlanan hibe ve kredi olanakları ile ciddi bir istihdam yaratılmış olacağına dikkatleri çekerek, yeni iş kurma konusunda karar vermiş girişimcilerin mutlaka kurum ile irtibata geçmesini ve bu süreçte uzmanların bilgilendirme ve yönlendirmeye hazır olduklarının altını çizdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çanakkale KOSGEB’te Yusuf Harbi Dönemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN