Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Valisi Dursun Ali Şahin’in İlçe Ziyaretleri Sürüyor

Giriş Tarihi: 2.4.2015 18:18 Güncelleme Tarihi: 2.4.2015 21:55
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’in İlçe Ziyaretleri Sürüyor
Valisi Dursun Ali Şahin’in ilçe ziyaretleri sürüyor. Vali Şahin, Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız, Uzunköprü Cumhuriyet Başsavcısı Agah Oktay Kamış ve Uzunköprü Belediye Başkanı İşbilen’i makamında ziyaret etti.
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Uzunköprü ziyaret programı kapsamında, Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız, Uzunköprü Cumhuriyet Başsavcısı Agah Oktay ve Uzunköprü Belediye Başkanı İşbilen’i makamlarında ayrı ayrı ziyaret etti.
İlk olarak Uzunköprü Hükümet Konağı önünde Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız ve personel tarafından karşılanan Vali Şahin daha sonra makama geçerek ilçedeki çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız ile birlikte Uzunköprü Cumhuriyet Başsavcısı Agah Oktay Kamış’ı ziyaret eden Vali Şahin, Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın İstanbul’da teröristler tarafından görevi başında şehit edilmesi nedeniyle taziyelerini iletti.
Vali Şahin, ziyaret programının sonunda Uzunköprü Belediye Başkanı İşbilen ile bir araya geldi. Özellikle su taşkınları ve Uzunköprü-Pityon tren yolu bağlantısının aktif hale getirmesi konusu üzerinde duran Vali Şahin gerekli adımların atılması ve bir an önce tren yolunun aktif hale gelmesi için ilgili makamlarla görüşüleceğini belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin’in İlçe Ziyaretleri Sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN