Türkiye'nin en iyi haber sitesi

’de Elektrik Kesintisine Dikkat

Giriş Tarihi: 9.7.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapılacak çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
TREDAŞ’tan yapılan açıklamada, Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında bakım onarım çalışması nedeniyle, 11 Temmuz Cumartesi günü 09.30-15.30 saatleri arasında 6 saat süreyle Edirne Merkez Fatih Mahallesinin Binevler Isı Merkezi ve civarı, Binevler birinci kısım tamamı, Efas Sitelerinin Alper Yazoğlu Okul civarı tamamı, Acar Tesisleri, Burhan Işıkseren Caddesi, 1 sokak, 2.sokak, Tahsin Şıpka Caddesi, Muammer Aksoy Caddesinin bir kısmı, Şehit Sezai İldes sokak, 61 sokak, 62 sokak, 68 sokak, Nazmi Altığ Sokak, Ahmet Yıldız Sokak, Dr. Ahmet Zafer Sokak, Cumhuriyet Karakolu ve civarları, Mega Park ve civarları, 7 Sokak, Prof. Dr. Mim Kemal Öke Sokak ve civarlarında; 11-12 Temmuz Cumartesi ve Pazar günleri ise 09.00-17.00 saatleri arasında 8 saat süreyle şebeke yenileme çalışması nedeniyle Edirne’nin Lalapaşa ilçesi, Hacıdanişment Köyü’nde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için Alo 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Edirne’de Elektrik Kesintisine Dikkat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN