Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Keşan TSO’da İstifa

Giriş Tarihi: 10.7.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 10.7.2015 16:30
Türkiye Odalar Borsalar Birliği’ne bağlı Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nda görev yapan 2 başkan yardımcısı ve 1 yönetim kurulu üyesi görevlerinden istifa ettiklerini açıkladı.
Yönetim Kurulu’ndan istifa eden Ahmet Koru, Selahaddin Uyulgan ve İsmail Pirinççi, yaptıkları ortak yazılı açıklamada, "Yönetim Kurulu Başkanımız tarafından çalışmayıp boş yere vitrin süslemekle itham edilmekteyiz" dedi.
Koru, Uyulgan ve Pirinççi’nin ortak açıklamasında, "Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeleri olarak, Yönetim Kurulu çalışmalarımızda hoşgörü, sevgi, saygı, güven ve en önemlisi huzur kalmamıştır. Yönetim Kurulu Başkanımız tarafından çalışmayıp boş yere vitrin süslemekle itham edilmekteyiz" denildi.
İstifa etmelerindeki nedene de değinilen ortak açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Aktif, özverili ve çok çalışan bazı arkadaşlarımız ile başkanımızın çalışmalarını engellememek ve özellikle oda çalışanı personellerimizin özlük haklarını korumak ve savunmak adına odamız Meclis ve Yönetim Kurulu üyeliklerinden istifa ediyoruz. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Keşan TSO’da İstifa
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN