Günün en çok okunan 20 magazin haberi (10.06.2016)

 • 1
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (10.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (10.06.2016)

Rıza Esendemir misilleme yapmakta gecikmedi

Gökhan Gökduman / SABAH

Eski eşine misilleme yaptı

Radyocu Rıza Esendemir, üç ay önce boşandığı eski eşi İrem Derici'nin Lider Şahin ile ilişki yaşadığının ortaya çıkmasının ardından misilleme yapmakta gecikmedi.

Önceki gün Nişantaşı'ndaki Kırıntı'da sarışın bir kadınla görüntülenen Esendemir, gazetecilere "Lütfen çekmeyin" diye ricada bulundu.

Esendemir'in baş başa yemek yediği genç kadının yüzünü gizlemeye çalışması dikkat çekti.

İkili, çıkışta taksiye binerek Nişantaşı'ndan ayrıldı.

Esendemir'in iki yıl evli kaldığı İrem Derici, geçtiğimiz günlerde Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin'le Venedik tatiline giderken havalimanında GÜNAYDIN tarafından görüntülenmişti.

 • 2
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (10.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (10.06.2016)

Burcu Esmersoy seksek şov yaptı

Oyuncu Burcu Esmersoy, Supradyn All Day'in #kimtutarseni temalı reklam kampanyasının yeni yüzü oldu. Bir reklam filmi ve aynı konseptte gerçekleştirilecek bir dizi etkinlik için Bayer ile anlaşan Burcu Esmersoy, firmanın bir reklam kampanyası için çalıştığı ilk yerli isim oldu. Çekimleri yaklaşık 12 saat süren reklam filminde Burcu Esmersoy, iş hayatının zorlu koşullarına rağmen sarı elbisesiyle seksek oynuyor.

 • 3
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (10.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (10.06.2016)

Bestelerimi köyümdeki evimde yapıyorum

Karadeniz müziğinin sevilen sesi Selçuk Balcı, 'Felamur' isimli yeni albümüyle hayranlarıyla buluştu. Balcı, albümünü ve yeni projelerini anlattı...
Felamur, ıhlamurun Rize/ Hemşin yöresindeki yerel adı. Albüm isimlerini seçerken genelde yöreye özgü kelimeleri tercih ediyorum. Her yöresel isim, çocukluk anılarımdan bir parça. Bu kelimelerle hem çocukluğumu yad ediyorum, hem de yeni nesile yöresel kelimeleri hatırlatmaya çalışıyorum. Tabii eski yöresel isimlerle karşılaşan büyüklerimizin de yüzünde hoş bir tebessüm oluyor.
'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yayınlanan 'Lodos'un sözleri ve bestesi Ayla Çelik'e ait. Çok beğendim ve albümde yer vermek istedim. Hem sözleri, hem ezgisiyle Karadeniz insanının cefasını, hüznünü yansıtıyor. Yepyeni ve özgün bir eser olmasına rağmen Karadeniz müziğinin geleneksel motiflerini de içinde barındırıyor.
Albümde 12 eser var. Albümde kendi bestelerim, müzisyen arkadaşlarımın eserleri ve anonim eserler yer alıyor. Özdemir Erdoğan'ın 'Gurbet' adlı eserine de yer verdik.
Karadeniz müziği denince, insanların aklına hareketli türküler ve horon geliyor. Oysa Karadeniz'in yıllarca göz ardı edilmiş hüzünlü bir yanı da var. Karadeniz insanı da acılar, ayrılıklar, yoksulluklar, gurbet acısı yaşadı. Savaşlara gidip dönmeyen evlatları oldu. Anaların bu evlatlara yakılmış yüzlerce ağıtı vardır. Karadeniz'de horondan başka nice zenginlikler var. İnsanlar beni hüzünlü eserlerle tanıdılar. Adım, melankolik ezgilerle özdeşleşmiş durumda.
Kazım Koyuncu ile beraber Karadeniz müziğinde yeni bir çağ açıldı. Müziğimiz dar kıyı şeridinden çıkarak bütün ülkece dinlenmeye başladı. Bunun sebebi, Karadeniz müziğine getirilen yeniliklerdir. Bunda Kazım Abi ve ondan sonra gelen yeni nesil sanatçıların payı büyük.
Bestelerimin birçoğunu şehrin karmaşasından uzak olduğum zamanlarda köyümdeki evimde yaparım. Karadeniz'in yeşilliği, yaylaları, ormanları, temiz havası, kuş sesleri, dere çağıltısı ruhumu dinlendiriyor. Bütün günlük koşuşturmacalardan, kaygılardan uzak olunca müziğe daha iyi yoğunlaşabiliyorum. En büyük ilham kaynağım toprağım ve toprağımın cefakar insanları.
Kolay üretilen eserlerin kolay tüketildiği bir çağda yaşıyoruz. Bir şarkı milyonlarca kişi tarafından dinleniyor ama birkaç ay sonra unutulup gidiyor. Oysa ben yıllar sonra ilk günkü kadar beğenilen, unutulmayan klasik olmuş eserler üretmeyi hedefliyorum.

 • 4
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (10.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (10.06.2016)

Seren Serengil: Ameliyat olmasam ölecektim

Tüp mide ameliyatı olarak fazla kilolarından kurtulan Seren Serengil, önceki gün Nişantaşı'ndaydı.

Yürüyüşe çıkan Serengil, "Tüp mide ameliyatı olduktan sonra hayatım normale döndü.

Zaten ameliyat olmasaydım, tansiyonum yüzünden en fazla birkaç yıl yaşayabilirmişim" dedi.

Geçirdiği operasyonun çok ciddi olduğunu belirten ünlü şarkıcı, "Tüm vücudumda yağlanma olmuş.

Doktorum hemen ameliyata karar verdi.

Tansiyonum 18-10 arasında gidip geldiği için beyin kanaması riski taşıyordum" dedi.

Düzenli olarak spor yapan ve 56 kiloya düştüğünü söyleyen Serengil, "18 yaşındaki halime döndüğüm için çok mutluyum, artık rahat rahat denize gireceğim" dedi.

 • 5
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (10.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (10.06.2016)

Müstakbel dünürler kaynaşmış!

Bülent Cankurt / GÜNAYDIN

Densa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sabancı ile Arzu Sabancı'nın büyük oğulları Hacı Sabancı, yaklaşık dört yıldır manken Özge Ulusoy ile flört ediyor.

Ortanca oğulları Hakan da, Ağustos ayından bu yana Aslışah Alkoçlar ile beraber.

Bu arada Özge Ulusoy'u müstakbel kayınvalide Arzu Sabancı'nın istemediğine dair birçok dedikodu çıkmış, Arzu Hanım ise hep sessiz kalmıştı.

Arzu Hanım, nihayet geçen ay sessizliğini bozup "Çocuklarımız kimi istiyorsa kabulümüzdür" deyip üstü kapalı da olsa dedikodulara cevap vermişti.

İşte o fotoğraf...

ÇOK SAMİMİLER

Önceki gün Arzu Hanım'ın Instagram sayfasına bakarken ilginç bir paylaşımına şahit oldum!

Müstakbel küçük gelini Aslışah Alkoçlar'ın annesi, müstakbel dünürü Gülşah Alkoçlar ile aynı karede yer aldığı bir video paylaşmış.

Sosyal hayattan birbirlerini tanıdıklarına şüphem yok ama müstakbel dünürleri şimdiye kadar hiç bu kadar samimi görmemiştim!

Boomerang uygulamasıyla çekilmiş videoda çok mutlu gözüküyorlar.

Arzu Hanım'ın müstakbel büyük gelini Özge Ulusoy'un ailesiyle arası nasıl bilmiyorum ama küçük dünürü ile epey bir kaynaşmış görünüyor.

 • 6
 • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (10.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (10.06.2016)

Adele: Benim ailemin bir kısmı Türk

Hayaranının Türk olduğunu öğrenince kucakladı

Yıldız şarkıcı Adele, Hollanda konserinde sahneye çıkan Murat Balçık'ı 'Türk' olduğunu söyleyerek kucakladı.

Türk hayranı Amsterdam konserine gidince...

Dünyaca ünlü şarkıcı Adele, Amsterdam konserinde sürpriz bir itiraf yaptı. Medyaextra.com'un haberine göre Adele, konser sırasında "Bugün kimlerin doğum günü?" deyince Türk hayranı Murat Balçık el kaldırdı.

İddialar doğru çıktı

Sahneye davet edilen Balçık'a Adele nereli olduğunu sordu. Murat Balçık'ın "Türk'üm" cevabını vermesiyle bir anda hayranının boynuna sarılıp "Benim ailemin de bir kısmı Türk" diyerek hakkında çıkan iddiaları doğrulamış oldu.

Adele, sahneye davet ettiği Türk hayranı Balçık ile hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi. Yaşanan bu olay magazin gündeminde bomba etkisi yarattı.

BİZE ULAŞIN