Günün en çok okunan 20 magazin haberi (24.06.2016)

 • 1
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (24.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (24.06.2016)

Ebru Polat kimden şiddet gördüğünü itiraf etti

'1 Erkek 1 Kadın' programında Sinan Güzel'in sorularını yanıtlayan Ebru Polat, "Single yapmak basitliktir" diyerek meslektaşlarını topa tuttu. Albüm yapmanın prestij için önemli bir şey olduğuna değinen güzel şarkıcı, "Single işin kolayına kaçmaktır. Albüm yapmak çok masraflı, ben kolaya ve ucuza kaçmıyorum. Ben bugüne kadar yaptığım albümlerle bebekten iki tane yalı alırdım herhalde" dedi.

"Eski sevgilimden şiddet gördüm"

Geçtiğimiz aylarda ayrıldığı eski sevgilisinden psikolojik şiddet gördüğünü de açıklayan Ebru Polat, "Çok kıskançtı ve bu bir süre sonra hayalperestliğe yol açtı. Hayal kurup olmamış bir şeyi olmuş gibi davranıyordu. Bu tam bir ruh hastalığı" şeklinde konuştu. İtiraflarını sürdüren güzel popçu, "Bir süre sonra sende de alışkanlık olmaya başlıyor. Sen de aynılarını yapmaya başlıyorsun" dedi.

"Ünlülerle evlenmek zordur"

Ünlülerle evlenmek zordur diyen Ebru Polat, "Bizimle evlenmek yürek istiyor. Olgun ve bazı şeyleri aşmış bir adam olmak lazım. Çünkü yanında belli bir hayran kitlen var. Yanındaki beyefendi belli bir zaman sonra kişilik değiştiriyor, rahatsız oluyor. İlk tanıdığın gibi olmuyor ister istemez." dedi.

Ebru Polat, motosikletli pozlarıyla dikkat çektiği "Dokun bana" adlı yeni video klibiyle ilgili ise, "Motor sevdası oldu sokakta artık nerede bir motor görsem klip çekimindeymişim gibi hissediyorum o kadar işlemiş ki. Ben çok severdim bunu, benim ilk sıraya aldığım şarkılardan biriydi cover yapacağım diye isabet oldu" dedi.
Kaynak: İHA

 • 2
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (24.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (24.06.2016)

Pınar Altuğ: Sen güçlüsündür...

Oyuncu ve sunucu Pınar Altuğ Atacan, yoğun bakımda tedavisi devam eden Harun Kolçak için sosyal medya hesabından "Sen güçlüsündür, iyi haberlerini bekliyoruz. Hadi" diye duygusal bir mesaj yayınladı.

Prostat kanseri tedavisi gören Harun Kolçak geçtiğimiz günlerde bağırsaklarından enfeksiyon kaptığından dolayı hastaneye kaldırılmıştı. Kolçak'ın sağlık durumu sanat camisasındaki dostlarını da hüzne boğdu. İrem Derici'den sonra Pınar Altuğ Atacan da yoğun bakımda tedavisi devam eden şarkıcı için Instagram sayfasından duygusal bir mesaj yayınladı. Altuğ fotoğrafın altına ''Sen güçlüsündür. İyi haberlerini bekliyoruz, hadi'' notunu düştü.

 • 3
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (24.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (24.06.2016)

Anne-kız gibi değil iki arkadaş gibi gezdiler

Ünlü oyuncu Nergis Kumbasar ile kızı Yasmin Erbil, önceki gün İstinyePark'taydı. Birlikte çıkacakları yaz tatili için alışveriş yaptıklarını belirten anne-kız, uzun süre mağazaları dolaştı. Annesiyle aynı boyda olan 20 yaşındaki Yasmin Erbil düzgün fiziğiyle dikkat çekti. Uzun ve yorucu geçen alışveriş sonrası bir mekanda kahve molası veren ikili, daha sonra evlerinin yolunu tuttu.

 • 4
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (24.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (24.06.2016)

Coşkun Sabah: Çocuklarım için yaşarım

19 yıllık eşi Ceyda Sabah'ın boşanma davası açtığı Coşkun Sabah: Belgeler mahkemede ama ben evliliğimi kurtarmak için elimden geleni yapıyorum.

Ünlü sanatçı Coşkun Sabah, Engelsiz Yaşam Vakfı, Türk Kızılayı ve Yıldız Teknik Üniversitesi iş birliğiyle önceki akşam düzenlenen iftar yemeğinde üniversiteli gençlere ve Down Sendromlu çocuklara yardım için sahnedeydi. 19 yıllık eşi Ceyda Sabah'ın boşanmak için Şubat ayında boşanma davası açtığı ünlü sanatçı, konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. 'Eşiniz ile boşanacak mısınız?' sorusuna Sabah, şu yanıtı verdi: "Şu an kağıtlar, dökümanlar her şey mahkemede... Ama onların orada olması bir şey ifade etmiyor. Evliliğimi kurtarmak için elimden geleni yapıyorum."

'ÇOCUKLARIM İÇİN YAŞARIM'

Mal varlığına konulan tedbir hakkında da konuşan Çoşkun Sabah, "Yarı tedbiri kaldırdık. Eğer boşanırsam, tek istediğim Etiler'deki evin bende kalması. O evde çok anım var" dedi. "Ayrılırsak intiharetmeyi bile düşünürüm" şeklindeki söylemleri hatırlatılınca Sabah, "Onlar boş düşüncelermiş. Ailem ve çocuklarım için yaşamalıyım" dedi.

 • 5
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (24.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (24.06.2016)

Harun Kolçak'ın durumunu yakın arkadaşı anlattı

Önceki gece fenalaşarak hastaneye kaldırılan ünlü sanatçı Harun Kolçak'ın durumunu yakın arkadaşı Sibel Benekli anlattı: Telefonlarımı açmayınca çilingir çağırdım. Eğer bulmasaydık, hayati tehlikelisi olabilirdi.

Uzun süredir kanserle mücadele eden ünlü sanatçı Harun Kolçak, önceki gece evinde fenalaşarak önce Şişli Etfal Hastanesi'ne, ardından Maslak Acıbadem Hastanesi'ne kaldırıldı. 61 yaşındaki Kolçak, burada yapılan tetkiklerin ardından hemen ameliyata alındı.

Hastanede kanı temizlendi

Yakın arkadaşı Sibel Benekli, Kolçak'un durumu hakkında gazetecilere konuştu: "Onu defalarca telefonla aradım, açmayınca çilingir çağırıp içeri girdim. Baygın şekilde yerde yatıyordu, kendinde değildi. Eğer zamanında bulmasaydık, gerçekten ciddi ve hayati tehlike taşıyacak bir durum olabilirdi. Kemoterapi tedavisi gördüğü için kanser hücrelerinde çıkan bir apsenin patlaması nedeniyle rahatsızlanmış. Hemen müdahale edildi, kanı temizlendi. Sürekli trombosit ve kan verildi."
Kolçak'ın hayati tehlikesinin bulunmadığını belirten Benekli; sosyal medyada ve haber sitelerindeki 'Ölüm döşeğinde, durumu kritik' açıklamalarının gerçeği yansıtmadığının altını çizdi. Benekli "Şu an her şey yolunda. Dün gece ameliyat oldu ve şu an yoğun bakımda tedbir amaçlı uyutuluyor" dedi.

Dr. Cengiz Bavbek ise Kolçak'ın durumuyla ilgili şu bilgiyi verdi: "Hastamız ağır septik şokla hastaneye getirilmiş. Tümörde gelişen enfeksiyon nedeniyle genel durumu bozulmuş ve acil ameliyata alınmış. Operasyon sonrası tedavisi yoğun bakımda devam ediyor."

 • 6
 • 20
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (24.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (24.06.2016)

Boşanıyorlar mı?

Angelina Jolie ve Brad Pitt'in 2005 yılında "Bay ve Bayan Smith" film setinde tanışıp birbirlerine aşık oldukları günden bu yana ilişkilerinde çok şey değişti...

UsWeekly Dergisi'nin haberine göre, altı çocuklu bir çift olarak 2014 yılında evlenen Jolie ve Pitt'in evliliklerinde kriz çıktı. İddiaya göre, Jolie'nin politik kariyer için sürekli Londra'da yaşaması Pitt'i çileden çıkardı. Bu konuda defalarca tartışan çiftin ayrılığı bile gözden geçirmeye başladığı belirtildi.

Politik kariyerini ilerletmek istiyor

İddiaya göre 52 yaşındaki ünlü oyuncu Brad Pitt, 41 yaşındaki eşi Angelina Jolie'nin, Londra'daki politik kariyerini ilerletmeye yardım etmesi için Fransa'daki Miraval Malikanesi'ni satışa çıkarma isteğinden dolayı mutsuz.

BİZE ULAŞIN