Magazin dünyasındaki gelişmeler (06.05.2016)

 • 1
 • 32
Magazin dünyasındaki gelişmeler (06.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (06.05.2016)

Gülşen ve Ozan Çolakoğlu şatoda evlenecek

Pop Müziği'nin başarılı ismi Gülşen, Dubaililer'in de gözdesi oldu.
Güzel popçu, nişanlısıyla buradaki ultra lüks bir düğünde sahneye çıktı...
Gülşen, kazandığı yüklü parayı da kıyafet ve saate yatırdı.
Son albümü 'Bangır Bangır' ile müzik listelerini sallayan Gülşen'in başarısı, Türkiye sınırlarını da aştı.
Ünlü popçunun, albümle aynı ismi taşıyan şarkısı Dubai'de de en popüler parça haline geldi.
Gülşen'in hayranı olan Dubaili bir çift de düğünlerinde ünlü popçunun sahne alması için kesenin ağzını açtı.
Müzisyen nişanlısı Ozan Çolakoğlu, menajeri ve asistanıyla Dubai'ye giden Gülşen, zengin çift tarafından da 1 hafta burada ağırlandı.
Ünlü popçu, geçtiğimiz akşam da Burj Khalifa'nın 124. katındaki süper lüks düğünde sahneye çıktı.
Gülşen'in ulaşım, konaklama ve sahne masrafları için Dubali damattan 200 bin dolar ücret aldığı iddia edildi.
Ünlü popçunun 'Bangır Bangır' isimli şarkısı, Dubai'de de büyük yankı uyandırdı.
SIRADA BARCELONA VAR
Giyimine olan merakıyla tanınan ünlü popçu, bu ücretin yarısını da Dubai'de harcadı.
Gülşen, Rolex'ten saat ve birçok sahne kıyafeti aldı.
Bu arada ünlü popçunun, evlenmek için de Barcelona'daki bir şatoyu seçtiği ve yakında nişanlısı Ozan Çolakoğlu'yla buraya gidip detayları konuşacağı öğrenildi.

 • 2
 • 32
Magazin dünyasındaki gelişmeler (06.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (06.05.2016)

Tarkan'ın muhafazakar aileden kız alması

Günaydın yazarı Mevlüt Tezel bugünkü yazısında, geçtiğimiz günlerde hayranı Pınar Dilek ile nikah masasına oturan Megastar'ın medyada 'muhafazakar aileden kız aldı' haberleriyle ilgili değerlendirmelerini kaleme aldı.

İşte Tezel'in yazısı;
Tarkan, geçtiğimiz hafta Pınar Dilek ile nikah kıymıştı.
Gizli kıyılan nikahın ilk fotoğrafları ortaya çıktı.
Bu karede, Şanlıurfalı bir ailenin kızı olan Pınar Dilek'in yanındakilerin, babası Ali Dilek ile eşi olduğu iddia ediliyor.
Tarkan'ın kayınpederinin, muhafazakar bir aile reisi olduğu tahmin ediliyor!
Aslında ortada çok güzel bir popüler kültür yazısı malzemesi var.
Tarkan'ın muhafazakar aileden kız alması, üzerine konuşulmaya değer ama medyaya yansıyan fazla sağlıklı bilgi yok.
Ali Dilek'in yanındaki başörtülü hanım eşi mi, değil mi o bile belli değil.
Magazin basını; Tarkan'ın evliliğinde nal topladı, hiç özel haber yapılmadı.
Daha da kötüsü nikah haberi atlandı.
Tarkan'ın yardımcılarının basına servis ettiği bilgi ve fotoğraflar sayesinde, Türkiye'nin en büyük yıldızının evlendiğinden haberdar olduk.
Bu fotoğraf da yine nikaha katılanlarından birisi tarafından çekilmiş.
Magazin basınının Tarkan'ın evliliğinde çuvallaması; havuz sisteminin rekabeti öldürmesi ve muhabirleri refleksiz bırakmasının sonucudur.
Bu arada Tarkan'ın muhafazakar aileden bir kızla evlenmesine 'Laikler bir kez daha yıkıldı' yorumu yapıldı.
Muhafazakar laik yok mu yahu bu ülkede? Ayrıca Beyaz Türk'ü, muhafazakarı, Kemalist'i, Kürdü, Lazı vs. kız alıp vermiyor muyuz birbirimizden?
Tarkan'ın muhafazakar bir ailenin kızıyla evlenmesini anormal gösterip bu mozaiği yıkmanın alemi yok!
Tarkan'dan üç çocuk isteyenler var. Tarkan, hali vakti yerinde, sevecen, sağduyulu vs. tam baba olacak bir insan. Tarkan üç çocuk yapmayacak da kim yapacak?

 • 3
 • 32
Magazin dünyasındaki gelişmeler (06.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (06.05.2016)

'Tarkan'dan evlilik golü yedim'

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Ebru Şallı ile kısa süreli bir ayrılık yaşayan Sinan Akçıl, önceki akşam İstinyePark'ta görüntülendi. Bir kozmetik mağazasından kendisine parfüm alan Akçıl, gelecek hafta yeni şarkısı için çekeceği klipte kamyon şoförünü oynayacağını söyleyip, bundan gurur duyduğunu belirtti. Ünlü müzisyen, geçtiğimiz günlerde kısa süreli ayrılık yaşadığı sevgilisi Ebru Şallı'ya hitaben söylediği "Devlerin aşkı büyük olur" sözünün karşılıksız kalması üzerine de "Devler, öyle kolay kolay her şeye yanıt vermez" diye konuştu. Gazetecilerin megastar Tarkan'ın evliliğiyle ilgili düşüncelerini sorması üzerine Akçıl, "Önce Tarkan evlensin dedik. Bir ay sonra evlendi. Ben beş yılda evlenir diye bekliyordum. Tarkan'dan gölü yedim. Mutluluklar diliyorum tabii. Ama yaktın bizi Tarkan" dedi.

 • 4
 • 32
Magazin dünyasındaki gelişmeler (06.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (06.05.2016)

Sertap Erener rüküşlüğüyle şaşkınlık yarattı

Bir toplantı için önceki gün Nişantaşı'na giden Sertab Erener, kıyafet seçimi ve rüküşlüğüyle şaşkınlık yarattı!
Şimdilerde yeni albümü için son hazırlıklarını yapan Sertab Erener, toplantılar için önceki gün Nişantaşı'ndaydı. Günlük hayatında salaş kıyafetleri tercih eden ünlü popçu, yine geleneğini bozmadı.
Asker yeşili bir tulum giyen Sertab Erener'i görenler gözlerine inanamadı. Sesiyle Türkiye'nin en güçlü kadın vokalleri arasında gösterilen Erener, bu görüntüsüyle ise Türkiye'nin en rüküş kadın vokalleri arasında birinciliği garantiledi.

 • 5
 • 32
Magazin dünyasındaki gelişmeler (06.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (06.05.2016)

Evli olsaydım üçüncü çocuğu kesin yapardım

Anneler Günü için Çağla Şıkel, iki oğlu Kuzey ve Uzay'la birlikte özel bir çekim yapmak istedik. Çocukların isteğiyle pasta yapmaya karar verdik. Usla Akademi'de buluşup önlüklerimizi giydik; üstümüz başımız kremalara bulanmış halde bol kahkahalı bir gün geçirdik. Şıkel'in çekim sonrasında yaptığı açıklama ise şaşırttı: Evli olsaydım üçüncü çocuğu kesin yapardım
MERVE YURTYAPAN

Oğullarının mutluluğu onun için her şeyden daha önemli

Çağla Şıkel ve oğulları ile buluştuğumuzda, ben çocukları çok sevdiğim için bir anda ortamdaki herkesi unutup Kuzey ve Uzay'la oynamaya başladım. Çocuklar o kadar neşeliydi ki; biz de onların eğlencesine ortak olduk. Ama Kuzey'le pastanın kremasını bir türlü sıkamadık; üstümüz başımız krema oldu. Orada hepimiz çocuk olduk, birbirimizin yüzüne krema, çikolata sürüp kahkaha dolu bir gün geçirdik. Sonuçta çilekli ve çikolatalı pastayı biraz da yardım alarak yapmayı başardık. Günün en güzel anları da; Uzay ve Kuzey'in tatlı gülüşmeleri oldu. Uzay bir ara fotoğraf çekmeye de merak sardı. Arkadaşımızın elinden makinasını alıp bizlerin fotoğrafını çekmeye çalıştı.
Uzay çok sevimli, sürekli gülen, enerjisi çok yüksek bir çocuk. Kuzey ise çok cool. Babası Emre Altuğ'a çekmiş olacak ki; tam bir pop star havası taşıyor.
Çağla Şıkel, çok ilgili bir anne ama yumuşak olduğu kadar da despot. Yanlarında yardımcısı olmasına rağmen gözü hep çocuklarındaydı. "Çocukları çok severim. Dışarıda çocuk gördüğümde de dayanamıyorum. Evli olsaydım, kesin üçüncü çocuğu yapardım" diyor. Çocukların, babalarıyla (Emre Altuğ) çok iyi geçindiklerini söylüyor. Altuğ'un çok ilgili bir baba olduğunu, oğlanların her hafta sonu babalarıyla vakit geçirdiklerini anlatıyor. Çocukları okula başladıktan sonra, Şıkel okula da çok fazla gidip gelmeye başlamış. Diğer çocukların anneleriyle buluşup konuşuyor, çocuklar hakkında bilgi de ediniyormuş.
Çağla Şıkel'in hep abartılı takılar taktığını düşünürdüm ama buluşmaya oldukça sade gelerek beni şaşırttı. Ancak itiraf etmeliyim ki; onu tanıyınca ve güzelliğine bir kez daha yakından şahit olunca, bunların yanında taktığı fazla takılarının hiçbir önemi kalmıyor.
Söz Emre Altuğ'dan boşanmasına geldi. "Çocuklar mutlu. Ayrılık sürecinden nasıl etkilenmediler?" diye sordum. "Biz her şeyi çocukları düşünerek yaptık. Böylesinin onlar için de en sağlıklısı olacağını düşündük. Çok ilgili anne-babalarız. Çocukların mutluluğu bizim için her şeyden önemli" diyor.
"İki oğlu olan bir anne olarak zor bir kayınvalide olursunuz herhalde" deyince de erkek annesi moduna giriyor hemen. "Arkadaşlarım, 'Bizim de kızımız var, veririz senin oğluna' diyorlar, ben de 'Durun bakalım! Ben oğullarıma alacak mıyım sizin kızlarınızı!' diyorum. Biraz zor bir kayınvalide olabilirim."

ÖZLEM AVCI

Hem disiplinli hem de özgür bir anne

Bence Türkiye'nin gelmiş geçmiş en başarılı mankenlerinden biri Çağla Şıkel. Balerin olmasının zarafetiyle birleşen fiziğiyle, podyumlarda hâlâ rüzgar gibi esiyor. Çağla Hanım ve çocukları ile yaptığımız çekimde o kadar çok eğlendik ki... Tabii bunda Uzay ve Kuzey'in etkisi de büyüktü. Onlarla hep beraber pasta yaptık....
Çocuklarla pasta yaptığımız saatler, onların haylazlık saatlerine denk gelmiş olmalı ki; tüm pasta kremalarını annelerine ve bizlere sıkma konusunda hayli başarılıydılar. Çağla Şıkel, "Evde de hep beraber pastalar yapıyoruz; en keyifli anlarımız. Özellikle mozaik pastaya iki oğlum da bayılıyor" dedi.
Çağla Hanım balerinlikten geldiği için disiplinli bir anne. Ancak ne kadar disiplinli olsa da, çocuklarını özgür yetiştirmeye çok dikkat ediyor. Çekimler sırasındaki rahat tavırlarından, onları özgürce büyüttüğü de anlaşılıyor. Ama yemek konusunda asla taviz vermiyor. Çocuklarının sebze yemeklerine bayıldığını anlatan Çağla Hanım, "Zaten ben farklı bir şey yedirmek istesem de onlar yemez" diyor ve ekliyor: "İstedikleri zaman hamburger de yiyorlar ama asla her hafta değil."
Çekimdeki en komik anlar; çocukların kremaları üstümüze boca etmeleri ve bizim aşçı kılığına girmemizdi. Çekim boyunca önlüğümüz ve şapkamızla; hepimiz birer Ümit Usta olma yolunda, birbirimize bakıp gülme krizine girdik.

İLKER GEZİCİ

Nefes terapisi hayata bakışını değiştirmiş

Pasta maceramızdan sonra Şıkel'le sohbet etmeye başladığımızda; Uzay ve Kuzey hâlâ masada pasta ve kremalarla oynuyordu. Bu süreçte Şıkel'in çocuklara hiç karışmadığını ama dikkatli gözlerle onları takip ettiğini gördüm. Şıkel, sürekli 'Yapma, etme' diyen, çocuklarına müdahale eden biri değil. Onlara çocuk gibi değil de, birey gibi davranması da hoşuma gitti. Çocuklarının da fikrini sorup kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. Şıkel bu bilinci, anne olduktan sonra edindiği okuma alışkanlığına borçlu. Çocuklarını iyi eğitmek için ebeveynlik kitaplarını çok okumuş.
çok katı olmamakla birlikte biraz kuralcı bir anne. "Uyku saati 21.00'dir, benim için değişmez. Yemek saatleri değişmez, oyun saatleri de bellidir. Her şeyi bir düzen içinde olunca, çocuk daha huzurlu büyüyor" diyor. Ama çocukların kendisinden değil, babalarından çekindiğini de ekliyor.
Peki, boşanma süreci çocukları nasıl etkilemiş? Şıkel, "Biz kavgalı ayrılmadık. Çocuklar; babalarında da kalıyorlar, bende de. Bunu, Emre'nin programına göre ayarlıyoruz. Bu süreci zor geçirmedik" dedi. Hayatının çocuklarından önce ve sonra diye ikiye ayrıldığını söyleyen Şıkel; "Keşke daha önce anne olsaydım" diyor.
Boşanmanın ardından psikolojik destek aldığını belirten Şıkel; özellikle nefes terapisi ve meditasyon yapmaya başladıktan sonra hayata bakış açısının, düşünce yapısının tamamen değiştiğini söylüyor.
Şıkel,

ÖMER KARAHAN

Uzay annesinin, Kuzey babasının kopyası

Gazetecilik okuduğum yıllarda, fakültede magazin muhabirliği yapacağımı arkadaşlarıma anlatırken; Çağla Şıkel ile röportaj yapma isteğimi defalarca dile getirirdim. Mesleğe başladıktan sonra da bu hayalimi gerçekleştirdim. Kim bilir belki hâlâ koruduğu o güzelliği ya da podyumdaki aurasıydı beni cezbeden; bilemiyorum. Ama bugün şunu itiraf etmeliyim ki; güzelliği ve doğallığı bambaşka...
Çağla Şıkel, çocukları Kuzey ve Uzay'la birlikte mutfağa girerek çilekli pasta yaptık. Tabii pastamızın ana malzemesi olan çileği; Kuzey ve Uzay seçti. Yedi kişi bir hayli zorlansak da; sonunda yenilebilecek tatta ve görüntüde bir çilekli pasta yapmayı başardık.
Pasta yaptığımız sırada yüreğimi ağzıma getiren iki olay yaşandı. Birincisi; önlük ve aşçı şapkasını taktığım sırada, tam 'Issız Adam' tribine girdiğim anlarda; ekip arkadaşım İlker Gezici'nin Bolu Mengenli ustalar gibi karşıma çıkıp tüm havamı alt üst etmesiydi. İkincisi ise Çağla Şıkel'in pasta kremasını kafamdan aşağıya sıkacağını söyleyip tam eyleme geçeceği sırada vazgeçmesi...
İki oğlu ile yakından ilgilenen ve onların gelişiminde etkin bir ebeveyn olabilmek adına kendini sürekli geliştiren Çağla Şıkel, çocukları ile çok samimi iki arkadaş gibi. Kuzey; babası gibi aristokrat tavırları olan, puzzle yapan ve satranç oynayan sakin bir çocuk. Uzay ise deli dolu tavrı, dozunda haylazlıkları ve daha samimi halleri ile annesinin kopyası...

NİRVANA'YA ULAŞMIŞ GİBİ
Tişörtünde belirttiği gibi; Nirvana'ya ulaşmanın vermiş olduğu ruhsal mutluluk ile yüzü gülen Şıkel'in, iki çocuk doğurmasına rağmen fiziğinde deformasyon yok. Anlayacağınız; Şıkel, yine bu yaz birçok kadının sinirini bozmaya devam edecek. Makyajsız fotoğraf paylaşımlarında ortaya çıkan doğal güzelliği ile bazı kadınlar arasında kısa süreli kaos yaratan Şıkel; bu konuyla ilgili iddialı konuşmalardan ise uzak duruyor.

İKİ CÜMLEDE ÇAĞLA ŞIKEL

Merve YURTYAPAN: Hep soğuk ve biraz mesafeli olduğunu düşündüğüm Çağla Şıkel, beni şaşırttı. Çok doğal, samimi ve cana yakındı.
Ömer KARAHAN: İki çocuk doğurmuş olmasına rağmen fiziği ile bu yaz yine bazı kadınların canını sıkacak.
Özlem AVCI: Sporcu kimliğinden dolayı disiplinli ama çocukları özgür yetiştiriyor.
İlker GEZİCİ: Çağla Şıkel, gayet bilinçli bir anne. Çocuklarına çocuk gibi değil; birey gibi davranıyor.

 • 6
 • 32
Magazin dünyasındaki gelişmeler (06.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (06.05.2016)

Hande Subaşı ile eski eşinin arasından su sızmıyor

Hande Subaşı ile boşandığı eşi Can Tursan arasından su sızmıyor.
2005 Türkiye Güzeli, Tursan'la olan 4 yıllık evliliğini geçtiğimiz ay noktaladı.
Ayrılığın ardından birkaç defa bir araya gelen eski eşler, önceki gün de birlikteydi.
Arkadaşlarının da eşlik ettiği Hande Subaşı ve Can Tursan, keyifli akşamlarında çekilen bu kareyi de instagram'da paylaştı.
Güzel oyuncunun bu fotoğrafına da "Boşanırken kanlı bıçaklı olan ünlü çiftlere en güzel örnek sizsiniz" mesajları yapıldı.
'CAN'I ÇOK SEVİYORUM'
Geçtiğimiz hafta da eski eşiyle bir mekanda buluştuğu konuşulan Hande Subaşı, bu dedikodunun ardından şöyle açıklama yapmıştı:
"Can'la bizi bundan sonra da birlikte görmeniz çok doğal. Aramızda hiçbir sorun yok. Can'ı seviyorum, çok iyi bir insan."

BİZE ULAŞIN