Magazin dünyasındaki gelişmeler (23.05.2016)

 • 1
 • 65
Magazin dünyasındaki gelişmeler (23.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (23.05.2016)

Adriana Lima sevgilisiyle kırmızı halıya çıktı

69'uncu Cannes Film Festivali'nde kapanışa sayılı günler kala geleneksel amFAR AIDS'e Karşı Sinema gecesi yapıldı. Yardım gecesinin en çok ilgi gören konuklarından biri sevgilisiyle ilk kez basının karşısına çıkan Adriana Lima oldu. Basketbol oyuncusu Marko Jaric'ten boşanan 34 yaşındaki iki çocuk annesi Lima, ilk kez Joe Thomas adlı sevgilisiyle kırmızı halıya çıktı. Birbirlerinden hiç ayrılmayan çift diğer davetlilerin de ilgi odağı oldu. İşte o fotoğraflar...

 • 2
 • 65
Magazin dünyasındaki gelişmeler (23.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (23.05.2016)

Barış Arduç gözyaşlarına hakim olamadı

Kansersiz Yaşam Derneği'ne gönüllü destek veren Barış Arduç, kendi yeğeninin de kanserle mücadele ettiğini anlatırken zorlandı, gözlerine yaşlar doldu. Kansersiz Yaşam Derneği, Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi Yeniden Yapılandırma projesiyle ilgili detayları Barış Arduç'un da katıldığı basın toplantısıyla açıkladı. Kansersiz Yaşam Derneği, Şişli Etfal Çocuk Onkoloji Hastanesi Yeniden Yapılandırma projesiyle ilgili detayları Barış Arduç'un da katıldığı basın toplantısıyla açıkladı.

KONUŞURKEN GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI
Kendi yeğeninin de kanserle mücadele ettiğini söyleyen Arduç "Seviliyoruz, takip ediliyoruz. 'Neler yapabilirim?' diye düşünürken dernekle tanıştım. Yapılanların çocuklara nasıl iyi geldiğine gözlerimle şahit oldum. Yararlı bir şey yaptığımı hissettim. Anneme de gurur verdiğini düşünüyorum" derken gözyaşlarına hakim olamadı. Başkan DidaKaymaz ve İcra Komitesi Başkanı Zeynep Ilıcalı da Arduç'un konuşması sırasında duygusal anlar yaşadı.

 • 3
 • 65
Magazin dünyasındaki gelişmeler (23.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (23.05.2016)

Kraliyet ailesinin kar tatili

İngiltere düşesi Kate Middleton ve dükü Prens William, Fransa Alpler'inde yaptıkları kayak tatilinden aile fotoğraflarını paylaştı. Çiftin oğlu Prens George ve kızı Prenses Charlotte'un da olduğu kayak tatilinden fotoğraflar, John Stillwell tarafından çekildi. Daha önce ailenin yeni yıl fotoğraflarını da çeken Stillwell, fotoğraflarda ailenin eğlenceli anlarını yakaladı. Kayak kıyafetleri ile poz veren aile, fotoğraf çekilirken kar topu oynayıp eğlenceli vakit geçirdi. Fotoğrafların başrolleri ise kırmızı beresiyle Prens George ve pembe beresiyle Prenses Charlotte oldu.

Küçük prensin anaokuldaki ilk günü
İngiltere Kraliyet ailesinin 2 yaşındaki üyesi Prens George'un anaokuluna başladığı ilk günden kareler İngiltere'de günün konusu oldu

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabet'in torunu ve Kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Prens William ile eşi Cambridge Düşesi Kate'in oğlu Prens George'un anaokuluna başladığı ilk günden kareler basına yansıdı. Küçük prens babasının gittiği anaokuluna başladı. Kraliyet tahtının ikinci sıradaki varisi Cambridge Dükü William ile eşi Cambridge Düşesi Kate'in ilk çocuğu Prens George'un anaokuluna başladığı ilk günün fotoğrafları, annesi Kate tarafından çekildi. Fotoğraflar, kraliyet çiftinin resmi konutu Kensington Sarayı tarafından Twitter üzerinden paylaşıldı.

 • 4
 • 65
Magazin dünyasındaki gelişmeler (23.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (23.05.2016)

Mustafa Topaloğlu oğlunu evlendirdi

Türk Halk Müziği'nin ünlü ismi Mustafa Topaloğlu'nun müzisyen oğlu Çağlayan Topaloğlu, Kuşadası'nda gerçekleştirilen düğünle İpek Tokat ile evlendi.
Kuşadası Suhan 360 Hotel'de gerçekleştirilen düğün töreni göz kamaştırdı. Uzun süredir birlikte olan Mustafa Topaloğlu'nun oğlu Çağlayan ve İpek'in Kuşadası'ndaki düğün törenine 500 seçkin davetli katıldı. Gece geç saatlere kadar süren düğün töreninde hem baba Mustafa Topaloğlu hem de damat Çağlayan Topaloğlu sahneye çıkarak şarkı söyledi. Ayrıca, Mustafa Topaloğlu sahnede yaptığı esprilerle de düğüne damga vurdu.

 • 5
 • 65
Magazin dünyasındaki gelişmeler (23.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (23.05.2016)

Tarkan düğün sonrası ilk konserinden servet kazanacak!

Hayranı Pınar Dilek'le hayatını birleştiren Tarkan, evlendikten sonra ilk konserini yarın verecek.
600 bin dolar alacak

Megastar, Haliç Kongre Merkezi'nde sahneye çıkacak. Beyazıt Öztürk'ün sunuculuk yapacağı gece için Tarkan'a 600 bin dolar ödenecek.

Damat olduktan sonra ilk konser

Sürpriz bir kararla hayranı Pınar Dilek'le nikâh masasına oturan Tarkan, damat olduktan sonraki ilk konserini yarın akşam verecek. Megastar, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk'ün yapacağı Vodafone'un 25'inci yıl gecesinde sahneye çıkacak

Konser ikinci bir ilke daha sahne olacak. Tarkan, yıllardır kendisini programına davet eden ancak "Türkiye'de katılacak talk show yok" diyerek reddettiği Beyaz'la ilk kez aynı sahneyi paylaşacak. Ünlü şovmen geçmişte, "Biz defalarca davet ettik. Gelmemek onun tercihi" diyerek Megastar'a sitem etmişti.

 • 6
 • 65
Magazin dünyasındaki gelişmeler (23.05.2016)
Magazin dünyasındaki gelişmeler (23.05.2016)

Nesrin Cavadzade: O fotoğraflarla sergi açacağım

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, erkeklerin kendisine çıplak fotoğraf gönderdiğini belirterek "Hiçbirini silmiyorum, onlarla sergi açacağım. Kimliklerini de açıkça göstereceğim" dedi.
Hürriyet gazetesinden Hakan Gence özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan güzel oyuncu, erkeklerin sosyal medyadan kendisine çıplak mesajlar fotoğraflarını attığını belirtti. Bu fotoğrafları biriktirdiğini ifade eden Cavadzade, "Aklıma dâhiyane bir fikir geldi. Şimdi hiçbirini silmiyorum, onlarla sergi açacağım. Kimliklerini de açıkça göstereceğim. Erkek cinselliğini bu şekilde sergilemekte bir sakınca görmüyorsa, kadın da bundan sanat üretmekte sakınca görmemeli" dedi.

BİZE ULAŞIN