Türkiye'nin en iyi haber sitesi

li Dolmuşçulardan Özgecan Eylemi

Giriş Tarihi: 19.2.2015 11:17
Gümüşhaneli Dolmuşçulardan Özgecan Eylemi
’de Bağlarbaşı Mahallesi ve üniversiteye yolcu taşıyan Fatih Dolmuş Durağı Kooperatifi şoförleri Mersin’de katledilen Özgecan Aslan cinayetini kınadı.
Mersin’de vahşice katledilen Özgecan Aslan için bir tepki de Gümüşhane Fatih Dolmuş Durağı Kooperatifi üyelerinden geldi. Yaşanan katliama sessiz kalmayan dolmuş şoförleri, kooperatif bünyesinde ki tüm araçlara “Yolcumuz bizim namusumuzdur” yazılı pankart asarak tepkilerini dile getirdi.
Özgecan Aslan’ın vahşice katledilmesine sert tepki gösteren Fatih Dolmuş Durağı Kooperatifi Başkanı Yılmaz Pezük, yaşanan bu cinayeti şiddetle kınadıklarını belirterek, “Arabaya binen bütün yolcularımız bizim namusumuzdur. Yaratılanı yaratandan ötürü seviyoruz. Bu vahim olayın dolmuşla alakalı olması bizleri ayrıca derinden yaralamıştır. Bunlar bizim ekmek teknemizdir. Bu konuda gerçekten ekmeğine samimice, dürüstçe sahip çıkan arkadaşlarımız vardır. Onlar adına tüm camiadan, bu olayın dolmuşta yaşanmış olmasından ötürü tüm vatandaşlardan özür diliyoruz. Bir yada bir kaç tane olayın bütün dolmuş camiasına, toplu taşıma araçlarına yansımasını istemiyoruz.” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gümüşhaneli Dolmuşçulardan Özgecan Eylemi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN