Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Sulama Birlikleri’nden Milletvekili Üstün’e Ziyaret

Giriş Tarihi: 1.4.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 1.4.2015 11:11
Sulama Birlikleri’nden Milletvekili Üstün’e Ziyaret
Sulama Birlikleri Genel Başkanı Bülent Can, çeşitli illerin Sulama Birlikleri Başkanları ve aynı zamanda SUBİRDER Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti Milletvekili Feramuz Üstün’ü makamında ziyaret etti.
Sulama Birliklerinin talepleri ile ilgili yapılan toplantıda Milletvekili Üstün Sulama Birlikleri’nin taleplerini dinleyerek yapılması gerekenlerle ilgili taleplerin gerekli mercilere iletileceğini belirtti. Milletvekili Üstün, Sulama Birlikleri’nin yapmış olduğu faaliyetlerin bir kamu hizmeti olduğunu belirterek “ Su tüm canlılar için doğal kaynaklardan biridir. Bu anlamda su tüketirken çok dikkatli olmalı ve çevremizi ve gelecek nesillerimizi düşünmeliyiz” dedi.
Ziyarete Sulama Birlikleri Genel Başkanı Bülent Can ile birlikte Şanlıurfa-Tatarhöyük Sulama Birliği Başkanı T. Fevzi Karakeçili, Osmaniye-Savrun Sulama Birliği Başkanı Hasan Uzun, Eskişehir Sulama Birliği Başkanı Selami Ayaz, Konya-Gevrekli Sulama Birliği Başkanı Selami Ayaz, Erzurum-Aras Sulama Birliği Başkanı Hasan Çalı, Düzce Ovası Sulama Birliği Başkanı Necmettin Kavak ve Tokat-Dökmetepe Sulama Birliği Başkanı Selim Haykır katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sulama Birlikleri’nden Milletvekili Üstün’e Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN