Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gençlik Parkının İnşaatı Sürüyor

Giriş Tarihi: 17.6.2015 13:08 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 14:48
Gümüşhane Gençlik Parkının İnşaatı Sürüyor
Belediyesi tarafından yapımına başlanan Gençlik Parkı inşaatı çalışmaları devam ediyor.
Belediye Başkanı Ercan Çimen, eski Atatürk Stadyumunda yapımı devam eden Gençlik Parkı projesi inşaatını inceleyerek, çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Başkan Çimen, Gençlik Parkı inşaatını yılsonunda bitirmeyi planladıklarını kaydederek, “Yapım çalışmalarına 19 Mayıs’ta başladığımız ve şehrimiz için planladığımız önemli projelerimizin arasında yer alan Gençlik Parkımızın yapımı hızla devam ediyor. İki kat otopark olacak olan projemizin neredeyse ilk katını tamamladık. Allah’ın izni ile yılsonunda inşaatımızı tamamlayacağız. Yine daha önce de belirttiğimiz gibi buradaki projemize Karşıyaka’da yapacak olduğumuz Tabiat Parkı’na ulaşım sağlanması için bir teleferiği de dahil ettik. Bunlar tamamlandığında bura alan ve Karşıyaka Tabiat Parkı vatandaşlarımızın nefes alabileceği ortamlar oluşacak” dedi.
Göreve geldikten sonra Gümüşhane’de değişim hamlesi başlattıklarını ifade eden Başkan Çimen, “Gümüşhane’miz için birçok proje hazırladık ve bu projelerimizi hayata geçiriyoruz. 7 Haziran genel seçimlerini arkamızda bıraktık ve çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. İşimiz 7 Haziran’da bitmedi. Allah’ın izni ile projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz” ifadelerine yer verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gümüşhane Gençlik Parkının İnşaatı Sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN