AK Partili Metiner'den ilginç teklif

AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner, ilginç açıklamalarda bulundu. Metiner, bütün muhalefet partilerinin birleşmelerini söyleyerek, AK Parti'ye birde bu şekilde karşı gelmelerini istedi.

Giriş Tarihi: 16.11.2014 17:54 Güncelleme Tarihi: 16.11.2014 17:57
AK Partili Metiner'den ilginç teklif
AK Partili Mehmet Metiner, AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman milletvekilleri Mehmet Erdoğan ve Salih Fırat ile birlikte Adıyaman'ın Gölbaşı İlçesi'nde partisinin 5'nci Olağan Kongresi'ne katıldı.

Belediye Konferans Salonu'ndaki kongrede konuşan Metiner, muhalefet partilerine birleşerek AK Parti'nin karşısına çıkma çağrısında bulunarak "MHP'ye de önerimiz var, diğer tabela partilerine de. Tüm partiler birleşsin, karşımıza tek partiyle çıksınlar. Bir AK Parti olsun bir de hepsinin bir araya geldiği diğer parti olsun. Hodri meydan. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde gördük. Bütün partiler yan yana dizildiler. Karşılarında o Pensinvalya'nın bedduasına mazhar olan uzun adam vardı, yürekli adam vardı. Bizim çakma uzun adamlarla işimiz yok. Bizde de nice çakma uzun adamlar çıktılar. Ama siz o uzun çakma adamları, bünyemize sirayet etmiş o mikropları tasfiye ettiniz. Şimdi kalkıyorlar paralel yapıyla, gezi edebiyatıyla, Kobani edebiyatıyla Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı yapıyorlar" dedi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Partili Metiner'den ilginç teklif
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN