Bingöl'e anlamlı destek

Giriş Tarihi: 7.12.2014
Bingöl'e anlamlı destek
Alişan: Burası düşüncelerimizi ve fikirlerimizi kimseyi rencide etmeden ve hakaret etmeden söyleyebileceğimiz özgür bir ülke. Düşüncesinden dolayı kimse kimseyi linç etme hakkını kendinde görmemeli. Artık her şeyi savaşarak değil konuşarak çözebileceğimiz bir Türkiye var.

Ece Erken:
Yavuz Bingöl'ün yanlış anlaşıldığını ve sözlerinin çarpıtıldığını düşünüyorum. Bingöl'ün demek istediği, başbakan da olsa cumhurbaşkanı da olsa üzülebilir hisleri vardır. Anneleri yuhalatma da yanlıştı. Yanlışı yanlışla örtmek yanlış bir durum. Yavuz yanlışı belirtmek istemiş bence. Yavuz Bingöl'ün iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Özgür ülkemizde mahalle baskısına gerek yok.

Muazzez Ersoy:
Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında yer alıyor ve onu seviyor diye bir sanatçının linç edilmesini, büyük Türkiye Cumhuriyeti'nde bu tarz çabalar içerisine girilmesini hoş bulmuyorum.

Yazar Ahmet Kekeç:
Sizin arsız zekânıza uygun davranmayanlara hep aynı "şerefsiz tarife"yi mi uygulayacaksınız?

Yazar Hikmet Genç:
Dün Ahmet Kaya'ya 'vay şerefsiz' diyenlerin hedefinde bugün Yavuz Bingöl var. Bir de hedef gösterilmekten şikayet ediyorsunuz?! Yuh lan!

İzzet Yıldızhan:
Türkiye'de demokrasi var diyen bu insanlar neden ayrıştırma, ötekileştirme yapıyor? Demokrasinin olduğu yerde Yeni Türkiye'de herkes düşüncesini özgürce ifade eder.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bingöl'e anlamlı destek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN