Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Siz ne kadar düşmanıysanız biz de o kadar Erdoğan'ın yanındayız"

Giriş Tarihi: 24.3.2015 09:54 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 10:07
Siz ne kadar Erdoğan düşmanıysanız biz de o kadar Erdoğan'ın yanındayız

Salih Tuna bugünkü yazısında ’ı yıpratarak önce Erdoğan’sız kurma hevesinde olanları ve bir sonraki plan olan AK Parti’yi bitirme senaryolarını kaleme aldı.

cilerin yeni hedefi 'sız mi?

Gel diyor Cemal Hasan, gel "eyy yandaş medya" gel, fitneye gel; Bülent Arınç "one minute" çekti Erdoğan'a, ne duruyorsunuz, ne diye duymamış gibi yapıyorsunuz…

Bu nasıl heves, bu nasıl helecan, hatta bu nasıl bünye?

Evet, bünye; zira yetmiş yaşında yedi yaşındaki çocuk coşkusu barındırmak her şeyden evvel bünye meselesidir.
"Yandaş medya" tesmiye ettiği vesayet karşıtı medya için diyor ki, "Sanki her şey güllük gülistanlık… Partizanlık işte böyle bir şeydir…"

"EYVAH BÜYÜ BOZULDU" DİYE AĞLAŞMAMIZI İSTİYORLAR

Burdan da anlaşılacağı üzre Cemal Hasan tipi "muhaliflik", fitne çıkmasına katkı sunmamızı, fitne ateşi varsa daha da harlı yanması, hiç sönmemesi için üfleyip durmamızı, "eyvah büyü bozuldu, eyvah birliğimiz gitti gitti gitti gittiiiii…" diye ağlaşmamızı istiyor.
Sayın Gül'ün ifadesiyle, "İnsan gerçekten hayret ediyor."

Sayın Bülent Arınç'ın "özgül ağırlığından" medet umar oldular. Mezkur "özgür ağırlığı" oluşturan "manadan" haberdar olsalardı beyhude hayallere kapılmazlardı.
Birkaç ayda özgür ağırlıkları yerle yeksan olan paralelci esnafı bile o manayı bilemedi, Cemal Hasangiller nerden bilsin?

ERDOĞAN'IN YEMİNLİ DÜŞMANLARI DÖRT KOLDAN HAREKETE GEÇTİ


Sayın Gül'ün henüz cumhurbaşkanı seçilmediği dönemde, Org. Büyükanıt "sözde değil özde laik" derken, Sayın Arınç da "Biz de istiyoruz ki cumhurbaşkanımız dindar olsun, Cuma namazı kılsın" demişti.
Kıyametler kopmuştu.

Mesela, E. Özkök kafayı fena takmış, demediğini bırakmamıştı. (Gerçi sonraki dönemlerde Arınç "iyi" demiş, sonra da tekrar "kötü" demişti. Okumadığım için şimdi ne diyor bilmiyorum, merak da etmiyorum.)

Sayın Arınç geçen yaz, "Kadın herkesin içinde kahkaha atmayacak" dediği için de Sayın Erdoğan'ın yeminli düşmanları dört bir koldan harekete geçmişlerdi.

ARINÇ ÜZERİNDEN CUMHURBAŞKANI'NIN İNŞA ETTİĞİ YENİ TÜRKİYE'YE SALDIRIYORLAR

Sayın Arınç'ın üzerinden Sayın Cumhurbaşkanımıza ve inşa ettiği "Yeni Türkiye"ye saldırıyorlardı.

Mesela, Murat Belge'nin içine Ruhat Mengi kaçmış gibiydi: "Bülent Arınç'ın sözleri en önemli siyasî beyanat. 'Bizim partimizi sürekli iktidarda tutun, bu toplumun uğradığı büyük tahribatın verdiği hasarı gidermeye çalışalım. Okullarımızı buna göre yeniden yapılandıralım, gerekli ve faydalı başka kurum, ne gerekiyorsa onları da kuralım. Böylece, edepli, iffetli bir toplum meydana getirmeye çalışalım. Siz bizi seçmeye devam edin, biz evelallah bu işleri yaparız. Orada burada kah kah gülen, serbest serbest hareket eden kadınları zapturapt altına alırız. İçkiyi yasaklarız. Hep beraber iftar ederiz... vb.." (02 Ağustos 2014, Taraf)

HASAN CEMAL "FİTNEYE GEL" DİYE BAĞIRIYOR

Cemal Hasan gel "eyy yandaş medya" gel, fitneye gel diyor ya, bu tip "muhalif" aydınların dört gözle bekledikleri fitne ateşi şayet Sayın Erdoğan'a değmeyecek, hatta Erdoğan'ın daha da güçlenmesine neden olacaksa, inanın bizzat kendileri bu ateşi söndürmek için yırtınırlar.
Bu uğurda istismar etmeyecekleri hiçbir şey yoktur.

Sayın Erdoğan'a zevali dokunacağını bilseler, hepsi birden gider Ak Parti'ye üye yazılırlar. Zaten "Erdoğan'sız AK Parti" başarabilseler başta paralelciler olmak üzere bu "muhaliflerin" alayı Ak Partililiği kimseye bırakmaz.

Çünkü hedefleri, gayeleri, dertleri tek: Erdoğan karşıtlığı…
Bunda da hiç yalnız değiller.

ŞUNU KAFANIZA SOKUN!

Irksı Siyonist networkle (Likudçular, Neoconlar, Sisiciler, mezhep savaşçıları) el ele kol kola Erdoğan karşıtlığı cephesindeler.
Şuncağızı kafalarına sokamadılar ya ben de ona yanıyorum: Siz müstekbirlerin, tuğyancıların, Likudçuların ne kadar duygularına tercüman oluyorsanız, biz de mustazafların umut ve dualarının o kadar tercümanıyız.
Yani…

Siz Erdoğan'a ne kadar karşıysanız biz de Erdoğan'ın o kadar yanındayız.

SALİH TUNA/YENİŞAFAK
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Siz ne kadar Erdoğan düşmanıysanız biz de o kadar Erdoğan'ın yanındayız"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN