Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Erdoğan'dan Doğan Medya'ya ağır sözler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, canlı yayında Doğan Grubu'na 'Ne yaparsanız yapın. tehditleriniz beni ırgalamaz'' dedi.

Giriş Tarihi: 22.5.2015 00:49 Güncelleme Tarihi: 22.5.2015 01:02
Erdoğan'dan Doğan Medya'ya ağır sözler
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gündemdeki gelişmeleri canlı yayında değerlendirdi. Erdoğan, Doğan Grubu'nun algı manşetine ilişkin "Bunları çok iyi tanıma fırsatı buldum. Bunlar asla dürüst olamadılar. Yıllardır attıkları her başlık tersine döndü. Ne yaparsanız yapın sizin tehditleriniz beni ırgalamaz" dedi
Öncelikle kendisi hakkında geçmişte atılan manşetlere değinen Erdoğan, Doğan Medya sahibi Aydın Doğan'a seslenerek "Senin maaşlı şarlatanların ne yazarsa yazsın beni ırgalamaz" dedi.
"ALIŞILMIŞ BİR CUMHURBAŞKANI OLMAYACAĞIM"
Erdoğan, Doğan grubunun sistematik algı manşetleriyle ilgili de şunları söyledi;
"Doğan medyasının gazeteleri benim adaylık sürecimden başlayarak attığı manşetler ortada. İkili görüşmelerde böyle konuşmuyorlar. Sizden dürüstlük bekliyorum, dedim, ama olamadılar. Şimdi de başyazıyla bana gönderme yapıyor. Sen ne yaparsan yap etrafından kimleri toplarsan topla köşe yazarların ne yazarlarsa yazsınlar ben alışılmış bir Cumhurbaşkanı olmayacağım. İnandığım doğru bildiğim ne varsa bunları milletime anlatacağım."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan'dan Doğan Medya'ya ağır sözler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN