Türkiye'nin en iyi haber sitesi

"Kılıçdaroğlu, ' ' diyen Demirtaş'a ne sordun?"

Lideri 'na seslenen Müezzinoğlu "e diyen bir siyasi partinin başkanı için Kılıçdaroğlu 'heyecanla söylemiştir, gençliğine vermek lazım' diyor. 'Katil devlet' diyen Demirtaş'a ne sordun" dedi.

Giriş Tarihi: 18.10.2015 01:06 Güncelleme Tarihi: 18.10.2015 01:34
Kılıçdaroğlu, 'Katil devlet' diyen Demirtaş'a ne sordun?
MÜEZZİNOĞLU: "BOMBALI SALDIRI SONRASI İKİ PROVOKASYON DA TUTMADI"

Sultangazi Ağız Diş Sağlığı Merkezi'nin açılış töreninde bir konuşma yapan Sağlık Bakanı , Ankara'da yaşanan bombalı saldırılarda gündeme getirilen iddialara değindi. Müezzinoğlu, "İlk olarak bir saat boyunca ambulansların olmadığını söyleyerek provokasyon yaptılar. Yalanları 10 dakika sonra açığa çıktı. Olay yerinde zaten miting yapılacağı için 4 tane ambulans ekibimiz hazır bekliyordu. 14 dakika içinde 56 ambulansımız olay yerindeydi. Baktılar ki bu tutmadı, ikinci provokasyonda ise acil kan ihtiyacı var diyerek, hastanenin yaralıları yaşatmak için uğraşması yerine kan almakla uğraşıp ölü sayısı artsın diye uğraştılar. Onu da başaramadılar, kan ihtiyacı var diyenleri tespit ettik. Hiçbiri sağlıkçı değil. Orada ölü sayısı artsın ki birlik ve beraberliğimiz bozulsun istediler. Ama hastanemizde cumartesi olmasına rağmen bir tane cerrah yok diyemediler" dedi.

CHP'NİN KANALI BİLDİĞİNİZ GİBİ

KILIÇDAROĞLU, 'KATİL DEVLET' DİYEN DEMİRTAŞ'A NE SORDUN?

Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu ile Eş Genel Başkanı görüşmesine atıfta bulunan Müezzinoğlu, "Görüşmenizde ' ' diyen Selahattin Demirtaş'a ne sordun? Devlete katil diyen bir siyasi partinin başkanı için Kılıçdaroğlu 'heyecanla söylemiştir, gençliğine vermek lazım' diyor. Kılıçdaroğlu Selahattin Demirtaş'ın avukatlığını da üstelenmiş. Kaybettiğimiz 100 vatandaşımızın avukatlığını üstleneceğine Kılıçdaroğlu 'katil devlet' diyen bir genel başkana 'heyecanla söylemiştir' diyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"Kılıçdaroğlu, 'Katil devlet' diyen Demirtaş'a ne sordun?"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN